2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

یعنی چی 

توام نرو پیشش

اگر حاجت داری ، چله ی زیارت عاشورای آیت الله حق شناس رو بگیر.درصورتی که همراه با مراقبه باشه امکان نداره حاجت نگیری. طریقه ختم چله، پیامهای کسانی که حاجت روا شدند و شماره برای گرفتن نایب تو کا نا لی که توسط شاگرد آیت الله حق شناس اداره میشه گذاشته شده. برای وارد شدن در کانال سرچ کنید دوستداران آیت الله حق شناس و مجتهدی.دروغه هرکی بگه من مراقبه داشتم ولی حاجت نگرفتم.اگرچله رو گرفتید به یاد منم باشید و برام دعا کنید  .یاعلی🤚🌺

ماهم روزای اول عقدمون اینطور بودیم.یادمه روز سوم عقد رفتیم بیرون من یه شلوار ل دیدم گفتم میخامش..سجور استرس گرررفت که نو همش میپیچوندم  من تو دلم گفتم من بدبخت میشم یا این مرد خسییس.... 

حس میکنم اوایل شوهرم باورش نشده بود زن گرفته و باید خرجش کنه . براش سخت بود...خیلی دعوامون شد و حتی خاستم ازش جدا شم..ی چند ماهی ک گذشت کم کم قلقش دستم اومد..ازش پول میگرفتم خودشم حقوقش و میداد دست من..الانم هرجفتمون شاغلیم در آمدمونو میذاریم وسط باهاش قسطامونو میدیم هرچیزی هم که نیاز باشه بخریم با مشورت هم ی پولی واسش میذاریم کنار...توام بیشتر بشناسش و راه های مختلف و امتحان کن.گاهی ناز کن پول بگیر گاهی جدی بگو به چیزی نیاز داری گاهی با خودت ببرش خرید و خیلی جدی یچی بردار بگو لازمش داری..البته در امدشم در نظر بگیر اگه قدرت خرید نداره مدارا کن..اونوقت کم کم میفهمی خساست داره یا پول نداره یا بلد نیست چطوری خرج کنه..شوهر منم خسیسه اما خساستش بخاطر نداریشه و یجورایی حسابگرس میکنه تا خساست.در کل اگه تازگیا نامزد کردی عجله نکن تا حداقل 4ماه...

2714
سلام عزیزم دوران عقد فکرنکنم بتونی توقع زیادی از همسرت داشته باشی

اتفاقا توقع داشته باشین  تا رفتین زیر یه سقف خرج کردن براش عادی بشه وگرنه اونوقت سخت تر میشه..حتی شده ی روسری ساده ازش بخاین که بخره..یا اگه میگه بریم مثلا کباب بخوریم نگین وای ن گرونه..کلا  ببینین چقدر درامدش هست در حد همون درخاست کنین ازش