2737
2739
عنوان

احترام به عقاید

237 بازدید | 26 پست

احترام به عقاید کار خوبیست 

من ی همکاری دارم همیشه با عقاید دینی شوخی های بد می‌کنه تو جمع 

مسخره می‌کنه و قاه قاه می‌خنده 

ب نظرم اصلا مهم نیس کسی مذهبی هست یا نه معتقد هست یا نه  اعتقادات دینی داره یا نه 

مهم‌ اینه شعور احترام گذاشتن ب دیگران رو داشته باشه 

همین 

تا دیدار بعدی خدافظ😄😄😄

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلم  دین و زندگی

فک کنم با اون همکارما ی قرابتی داری 😀😀😀

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
2731

کسی ک اهل تمسخر یا توهین و متلک چ در مسائل مذهبی چ ظاهر دیگران و سبک زندگی و ... هست ، ب نظرم از درون تهی هست ، شخصیتی نداره چیزی نداره ک بخواد معرفش باشه واسه همین با اینکارها فقط شعور و شخصیت و فهم نداشته ش رو معرفی میکنه.😇

هر اصواتی ارزش شنیدن نداره آبجی جونم ، بعضی ها کمبودهاشون رو فریاد میزنن

پوشیه میزنم هدیه به مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها ، قربة إلی الله🌹 الحمدلله الَّذی جَعَلنا مِن الْمُتَمَسِکینَ بِولایَةِ أَمیرَ الْمُؤْمِنین علیِ بنِ ابی طالب عَلیهِ السَّلام💚👈گر بهای شیعه بودن سر جدا گردیدن است ، ما به عشق مرتضی(ع) تاوان آن را میدهیم ⚪تا بماند تا ابد ذکر علی(ع) بر مأذنه ، هستی و دار و ندار و جانمان را میدهیم 👉🌹
دقیقا هر کی کار خودشو بکنه نظر شما برا خودش نگه داره دنیا گلستون میشه به خدا

واقعا 😄😄

چند شب پیش تو بی ارتی ی خانم محجبه و چندتا دختر جوون بی حجاب باهم دعواشون شد  هر دو‌عین هم بی ادبی میکردن  صحنه واقعا بدی بود

2738
بیشتر یاد  اقای قرائتی افتادم   حِدِیث  داریم  امام  علی🤣

😒😒😒😒😒

عاه.... یه نمونش این      

😁😁😁

واقعا 😄😄 چند شب پیش تو بی ارتی ی خانم محجبه و چندتا دختر جوون بی حجاب باهم دعواشون شد  هر دو ...

من خودم به حجاب اعتقادی ندارم ولی نمیام بگم فلانی چادرتو دربیار گرمه روسریت چیه 

به من ربطی نداره خودش عشقش کشیده اینطوری باشه

She is everything I ever wanted.... 

خو احترام گذاشتن به یه سری عقاید توهین به شعور ادمه

بعد الان من بین خانمای نی نی سایت یه چیزی که دیدم اینه که کلا اینا یه قران دیگه رو خوندن و اونجوری که خودشون دلشون میخواد تفسیرش کردن 

من خیلی سعی میکنم چیزی نگم که دعوا نشه مثلا کلا میگن قران نگفته زن دوم بگیرین  یا چیزای دیگه

2706