2737
2734

خانمای عزیز من معلمم از مهر قراره برم مدرسه که ۷ماهه باردارم ب حساب میام. محل کارم خیلی دوره. میشه از مرخصی زایمان  دو و نیم ماهشو قبل زایمان استفاده کنم؟ 

استعلاجی نمیدن چون مشکل خاصی ندارم. مشکلم فقط مسافت طولانیه .

برای ظهور آقا صلوات بفرستیم

بنظرم یه دکتری چیزی برو هرچن وقت یکبار واست استعلاجی بنویسه مثلا یکهفته برو چن روز مرخصی بگیر...یااینکه نیمه وقت برو سرکار دیدی نمبشه مرخصی بدون حقوق بگیر این یکی دوماهه رو 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه نمیتونی. باید با پارتی مرخصی بگیری. غیبت بکن ماه آخرو. غیبتای روزانه استفاده کن. مرخصی سرنا خوردگی بگیر مثلا ۳ روز. دوباره یکی دو روز غیبت کن‌. ۱ ماه آخرو بگیر. یا از طریق دکتری برای کمر درد و اینا راحت تره. پزشک زنان سخت میدن.

2728
بعید میدونم

عزیز وقتی پزشک زنانم استعلاجی نمیده.  میتونم مثلا دو روز برم کار بعدش برا ۳ روز گواهی پزشک برا سرماخوردگی ببرم، بعدش دوباره ۳روز برم بعدش برا دوروز برگه ببرم. به این منوال تا یک ماه تموم شه؟

نه نمیتونی. باید با پارتی مرخصی بگیری. غیبت بکن ماه آخرو. غیبتای روزانه استفاده کن. مرخصی سرنا خوردگ ...

منظور نصف هفته رو برم، نصفشو نرم با گواهی سرماخوردگی اینا درسته؟

2738

چرا انقد سخت گیری اخه حالا شما با اون شرایط برین سرکلاس بازم بازدهی ندارین 

چقد راهه تامدرسه تون؟

عشقای حس ششمی که امضارو میبینین میشه خواهشا🤭😅نظرتون راجب ازدواجم (چه زمانی باچه خصوصیاتیی )وکنکورم(قبول میشم امسال)تو تاپیک اخریم  بگید لدفااااا
مگه دکتر میاد به خاطر سرماخوردگی بهت سه روز مرخصی میده؟یا اصلا مگه سرما خوردی که بهت مرخصی بده؟

دکتر تو فامیل زیاد داریم. با همین برگه سرماخوردگی موقع ویارم دو هفته مرخصی گرفتم

منظور نصف هفته رو برم، نصفشو نرم با گواهی سرماخوردگی اینا درسته؟

بله. به خصوص ماه آخر. اگه مقطع دبیرستانی راحت تر میشه. البته عملا مهر ماهو برو آبانو نرو. چون باید اینا جایگزین بذارن در هر صورت. حالا یه ماه بیشتر. 

2706