2410
2716

بچه ها میبینین 

بعضیا هستن مثلا اگه ۱ سالم ازش خبر نگیری از تو خبر نمیگیره وقتی چت میکنی انگار با غریبه داری چت میکنی 

خیلی سرد و بی احساس  

فقط رو اسمش یدک کشیده که مثلا دوستته 

من تو زندگیم از این ادما خیلی دارم 

به نظرتون باهاشون قطع رابطه کنم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من بودم اسمشونم یادم میرفت

کاش می شد تمامِ آدم های غمگین و تنهایِ جهان را در آغوش کشید ، برایشان چای ریخت ، کنارشان نشست و با چند کلامِ ساده ، به لحظاتشان رنگِ آرامش پاشید و حالشان را خوب کرد کاش می شد این را قاطعانه و آرام در گوشِ تمامِ آدم ها گفت که غم و اندوه ، رفتنی است و روزهای خوب در راه اند که حالِ دلِ همه مان خوب خواهد شد ...اندکی صبر ...اندکی تحمل ... ♥️.                            من از دستت ندادم،با دست پر برمیگردم یه روزی...وقتی خورشیدو میخوای،یه وقتایی رو بایدم بسوزی
2714

از این ادما بین دوستام زیادن بین دوراهیم،راه حلشو پیدا کردی ب منم بگو😐

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
دیگه انگار همه همین شدن دوستی دیگه معنی نداره  منم دوستام ول کردن رفتن منم بیخیالشون شدم

منم مثل تو..همه دوستام ترکم کردن رفتن

زندگیتو روی دُور مثبت تنظیم کنمثبت بیاندیش،مثبت عمل کن، مثبت حرف بزن،تا نتایج کارت مثبت،از اب دربیاد،به توانایی هات شک نکن
چرا  تو دلیلت چی بود

پشت سرم غیبت کردن گفتن چون با نامزدم رفتم تو اتاق شخصتو غرور ندارم بعد ک فهمیدن من فهمیدم هی گفتن ببخشیدو اینا ولی اخرش کم کم گذاشتمشون کنار

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
2706