2737
2734
عنوان

رفتار های یک خانم لوند و با کلاس😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1473 بازدید | 40 پست
این لش بودن و لاتی حرف زدن خعلی رو مخه گل گفتی

بخدابیرون بودیم اصلاهنگ کرده بودم دختره پیرهن لی پوشیده بود باشلوار ازاین کش دارا تانزدیک زانو کلی چیزمیز اویزوون خودش کرده بود ایناهیچی عین لاتاحرف میزد ومدام فش میداد،اصلایه چیزایی میگفت که پسر لات اونو به زبون نمیاره 😐😐😐

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
دریغ از ذره ای لوندی که تو وجود من باشه😐یه تاپیک دیگه هم بود امروز راجب عشوه واینا من دقت کردم هرکا ...

بنظرم هر کسی ی مدلیه 

هر جوری دوس داری رفتار کن 

ولی تو جمع اینایی که همش کلاس میذارن مث خودشون کلاس بذار در غیر اینصورت خودت باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدابیرون بودیم اصلاهنگ کرده بودم دختره پیرهن لی پوشیده بود باشلوار ازاین کش دارا تانزدیک زانو کلی چ ...

اتفاقا چند وقت پیش منم چهارتا دختر دیدم با تیپای عجق وجق

حالا کار با تیپشون ندارم

کنار یه کافی شاپ وایساده بودن بلند بلند ب همدیگه فحش ناموسی میدادن   آخرش هم یکیشون رفت دوتا اب پرتغال خرید و خالی کرد رو سر و صورت دوستاش و همشون هرهر میخندیدن  

ملت هم فقط با تاسف زل زده بودن ب این بیچارگان  

2728
اتفاقا چند وقت پیش منم چهارتا دختر دیدم با تیپای عجق وجق حالا کار با تیپشون ندارم کنار یه کافی شاپ ...

شک نکن پیش خودشون میگفتن واااااای ماچقدخفنیم که همه نگامون میکنن😂ایناروبدن به من سروته دارشون بزنم انقدحرصمودرمیارن   

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️

واسه راه رفتن 

اروم و با وقار راه بری از جای ناهمواری خواستی رد شی بگی یکی کمکت کنه از روی جوب نپری از پل رد شی 

حرکات تند نداشته باشی با دستپاچکی و عجله رفتار نکنی

از هر جا بلند شدی صندلیو ب حالت اولش برگردونی و...

واسه صحبت کردن

مودب و صمیمی باشی اما زیاد گرم نگیری و برای کارای بقیه پیش قدم نشی واستی اونا ازت کمک بخوان 

واسه بروز بودن از لحاظ تیپ باید دایم تو بازارا بچرخی و جزو تفریحاتت باشه اما در کل کتاب بخونی عاشق یک سبک خاص باشی اسم چارتا نویسنده رو بلد باشی حتما ورزش بکنی عاشق چن نوع ورزش باشی و این چیزا 

شک نکن پیش خودشون میگفتن واااااای ماچقدخفنیم که همه نگامون میکنن😂ایناروبدن به من سروته دارشون بزنم ...

اره والا

فکر میکنن اگه وسط خیابون بلند بلند فحش بدن یعنی خیلی شاخن

نمیفهمن نگاه های مردم از روی تاسفه

2738