2737
2734
عنوان

رفتار های یک خانم لوند و با کلاس😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1473 بازدید | 40 پست
خانما فردا میخوام بیبی چک بزنم حس واقعبتونپ رتجب جوابش بگید هرچی  دلتون واقعا گفت  خودم ...

بنظرم بارداری

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همیشه در هرحال غذاشو با کاردو چنگال بخوره حتی وقتی تنهاس

😄

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

فقط مدل لش نپوشید،خط چشم تاسرکوچه نکشین مااشغالامونو میذاریم اونجا،یه من ارایش نکنین،بادهن بازعین شترادامس نجویید،

مث لاتاحرف نزنین،سعی درجلب توجه نداشته باشین،باغرورکاذب راه نرین،جوری رفتارنکنین که انگارارث باباتونو خورده طرف،خوش برخورد ومودب باشین،یجوری لباس بپوشین که شخصیتتونو نشون بده فکرنکنین دونفرنگاتون میکنن ینی خیلی خفنین شاید ظاهرتون عجیبه،منعطف باشین و آروم،مخلص کلام نجیبانه رفتارکنین نصف راه لوندی رو رفتین

مهربـونی‌ای‌عــشق…❤️
2738

لباسات هارمونی داشته باشه و کاملا تمیز باشه (ترجیحا نو یا حداقل پرز نداشته باشن)

اکسسوریهات ظریف و رنگای متناسب باشه 

بلند نخندی متین باشی لباسات ترجیحا برند باشن 

مدلاش خیلی باب و رایج نباشن

موهات رو هم رسیدگی کرده باشی و رنگ کرده و اتو کشیده باشه

به ناخنات رسیده باشی

ابرو خیلی مهمه که زیبا باشه 

عطر ملیح و موندگاری زده باشی

دستمال کاغذی جیبی تو کیفت داشته باشی 

تمام غذا یا نوشیدنی نخوری 

غذای پرچرب سفارش ندی (نشون بدی سلامتت برات مهمه)

موقع خوردن حریصانه نخوری 

لوازم آرایشی خوبی داشته باشی چون لوازمای معمولی توی ارایش واقعا به چشم میان (مثلا کرم پودر خوب و...)

عینک آفتابیت همیشه همراهت باشه 

گوشیتو همیشه فول شارز ببری بیرون 

گوشیت صفحه ش تمیز باشه 

و....

میدونید من فک میکنم لوندی یه زن چیزیه که باید توی وجود یک زن باشه بنظرم یه زن باید واسه شوهرش لوند باشه ظریف رفتار کنه پر از ارامش باشه 

خدایا منو همیشه ارومم کن

دریغ از ذره ای لوندی که تو وجود من باشه😐یه تاپیک دیگه هم بود امروز راجب عشوه واینا من دقت کردم هرکاری که لوندی محسوب میشد من برعکسشو انجام میدادم

با صدای بلند میخندم،عصبانی میشم فحش میدم ،گفته بو همیشه یکم از غذاتونو بذارید بمونه تو رستوران من اگه پیتزا سفارش بدم به قول یکی از دوستان تا جایی که جا دارم میخورم بقیشو هم میذارم تو جعبه میارم بعنوان صبحونه میخورم،چه کنم؟