2733
2739
عنوان

چ مسخره الان از عروسی اومدیم خونه😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تا حالا پاتختی اخرعروسی ندیده و‌نشنیده بودم

چجوری کارشونوکردن؟زودم پاتختی گرفتن؟

اه بدم میادازپاتختی

خودمم داشما ولی چه کنم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که توزندگی یادگرفتی چیه؟میگم اگر هرجای زندگی حالت با کسی یا چیزی خوی نبود ترکش کن...میگم هیچ چیزی توزندگی مهم ترازحال خوبت نیس...
2728

یا ابرفضل ساعت یک شام دادن😑😑😑😑

من بودم فوش میدادم

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
نمیموندین کادو رو میدادین و میمومدی نون ماست خودتو میخوردی خخ منم اینفد بدم میاد عروسیا همش شده پلو ...

خب شما پلو مرغ دوست نداری نرو عروسی ، چرا اونا عروسی نگیرن

و خدایی که به شدت کافیست ... 
2740

ما یه عروسی رفتیم ن شیرینی ن میوه ن اب ن چایی ن کوفت خلاصه بقول استارتر شام هم خعلییی دیر دادن دیگ منم چون نزدیک عروسیم بود و کلی خسته و گشنه بودم از بوفه تالاز😐 رفتم چندتا چیپس و اب خریدم اومدم با دوستام خوردیم انگار رفته بودیم پارک 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
خانما من فردا بیبی چک میزنم حس،واقعبتونو راجب،جوابش،بگید دلم میخواد منفی باشه ولی حس واقعیتونو بگید

حس واقعیم میگه خیلی دوس داری مثبت باشه ته دلت.حالا حتما میگی نه ولی باشه

💜in out of this world 💜cristiano ronaldo
2706