2733
2734
عنوان

چ مسخره الان از عروسی اومدیم خونه😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 2621 بازدید | 129 پست
😅😅😅😅

بخدا بعد خدمتکاراش همه رو یه بندبسته بودن به شربت یعنی آخرشب نزدیک بود سکته کنیم 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من معتقدم مهمون فقط نزدیکان و دوستان باشن . 1500 نفر خیلی زیاده واقعا باید میلیاردی خرج کرد واسه پذی ...

اره بخدا اینقد شلوغ بود ک سرم گیج رفت گرررم بود ب شدت

من اصن دست ب غذا نزدم از شدت گرما خب ینی چی فقز پولمونو میخان ی فکری ب حال ما نکردن ی جا هم رفتم جا برا نشستن نبود نشستم کف زمین رو سرامیکا البته من تنها نبودم

من‌منظورم اینجور افردا بود

برا سلامتی نی نی ی صلوات مهمونم کن فداتشم🥰
سلف کلا خوب نیست انگاری دعوا شده سر میز خیلی صحنه ی بدیه

آره انگار جنگ بود من آخرین نفربودم که غذاموکشیدم اومدم سالن دیدم همه دارن نگاه میکنن چقدکشیدم 😁😁😐

ولی کاش بجاری ده نوع غذا دونوع رو میوردن سرهمون میز که بودیم 

خاشاقچی تکرار غریبانه ی دردهایت چگونه گذشت وقتی سربنیستت کردند😢 بامن بگو از لحظه لحظه های ترورت 😥 کاش در این روزهای کرونایی بودی و میدیدی چگونه برما گذشت 
حالا تالارهای اصفهان که شام رو سر میزنمیارن باید بری سر میز جداگانه ایستاده غذابخوری حتی اگر یه جور ...

آره واقعا عذابه باکفش پاشنه بلند و ناخن و آرایش

2740
آره واقعا عذابه باکفش پاشنه بلند و ناخن و آرایش

من چندسال پیش یه عروسی رفتم سلف بود فامیلای عروس دیس غذاهارو برمیداشتن جلو همه خالی میکردن تو سطل ماستی  انگار هیئت بود خیلی ابروریزی شد غذابه هیچکی نرسیدکیک میریختن رودستمال کاغذی میبردن😃😃😃

من چندسال پیش یه عروسی رفتم سلف بود فامیلای عروس دیس غذاهارو برمیداشتن جلو همه خالی میکردن تو سطل ما ...

خخخخ یا ازاینوربوم میفتن یا از اونور