2733
2739

مثل کرجی یا مربا چین چین و همراه اول...همشون دوتا بچه دختر پسر دارن نمیشه طرف دوتا دختر یا دوتا پسر داشته باشه؟؟؟ بعدش هدف عالیس با اون واماده آخرش پیر مرده نگا میکنه چیه ؟؟؟؟😐😐😐😐 شوهرم میگه بیا ماهم ی دختر و پسر داشته باشیم  دخترو خداروشکر داریم خب شاید بچه بعدی منم دختر شد ...توقع شوهرم رفته بالابا این تبلیغات 😐😐😐

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

میخوان مساوات برقرار باشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2738
خخ عجب😂😂😂😂😊حق داری عزیزم

والا بخدا🤔🤔🤔

تیکر تولد یک سالگی .....من فرزندم را به بی بدیل ترین حالت ممکن دوست دارم..آنگاه که نومیدی بر جانت پنجه افکنده و رها نمی‌شوی، به من امیدوار باش_ زمر/53

توی تبلیغات از بچه ها استفاده میکنن تا نظر بچه های دیگه هم جلب بشه و به پدر مادرشون سیخونک بزنن که ما هم عالیس میخوایم یا ما هم فلان چیزو میخوایم. مثل برادرزادم انواع طعم های عالیس و هر دفعه میخواد.. بچه ها تو خرید خیلی تاثیر دارن حرفشون برش داره

امضات چی میگه؟

نمیدونم والا

کپی یه متنه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
اره دقیقا🤔

تازه اون اکتیو یا اون دختره که میگه با ماکه خیلی خوش گذشت ☹☹

2706