2733
2734
عنوان

بچه ها ۷سال اختلاف سنی زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3076 بازدید | 57 پست
خیلی کلا دوس دارم شور و شوق زیاد داشته باشه طرف مقابلم دوتایی کارای هیجانی بکنیم

عزیزم بستگی به طرفت داره که اون اهل خوش گذرونیو شوخی خنده و کارای هیجانی باشه یا نه من خودم ۲۲ سالمه شوهرمم ۳۳ خیلی راصیم چون اون از منم شوخ تره البته به موقع هم تیریپ شخصیت ور میداره

منکه خوشحالم و راصی از زندگی تازه الانم بچه نمیخوایم چون دوس داریم به مسافرت و تفریحاتمون برسیم حداقل ۵ سال دیگه میخوایم راجب بچه فکر کنیم

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
اره بیشترین فرقمون اینه من شوخم و شر اون رسمی 

آها همین منظورمه

این الان براتون سخت نیست؟

اینکه ایشون دنبال هیجان نیستن، شما سختتون نمیشه؟

و اینکه بچه دارید الان؟

ضایع نیست ۳۷ ۳۸بچه دار بشن؟

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من و شوهرمم هفت سال اختلاف سنی داریم،ولی وقتی ازدواج کردیم،شوهرم هم سن شما بود،به نظرم شوهرت اونجوری اختلاف سنیش با بچه هاش خیلی میشه مه من دوست ندارم

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
2728
عزیزم بستگی به طرفت داره که اون اهل خوش گذرونیو شوخی خنده و کارای هیجانی باشه یا نه من خودم ۲۲ سالمه ...

ایول 😍

خب این مرحله رو پس خیالم راحت شد 😄

برم رو مسائل بعدی فکر کنم !

فقط اینکه همسرتون چطور راضی شدن که تو اون سن بچه دار بشید؟

آها همین منظورمه این الان براتون سخت نیست؟ اینکه ایشون دنبال هیجان نیستن، شما سختتون نمیشه؟ و این ...

چرا سخت ک هست جقدم اذیت شدم بحث و اینا ولی الان خب میگم اخلاقای دیگش خوبه میذارم پای اونا درکش اینا کمک کردناش کاراش اینا خوبه اره ی دختر4سال دارم 

2738
ایول 😍 خب این مرحله رو پس خیالم راحت شد 😄 برم رو مسائل بعدی فکر کنم ! فقط اینکه همسرتون چطور را ...

اول اینکه بچه فقط اوردنش نیست تربیت هم میخواد مراقبت میخواد امادگی میخواد

ما هنوز تو خودمون نمیبینیم که انقدر زود بچه دار شیم و البته فعلا جمع ۲ نفرمونو ترجیح میدیم البته ما ۱ سال و خرده ایه که عروسی کردیم واس همینم خیلی زوده 

و به نظرم به سن ربطی نداره مردای الان تازه ۳۰ تا ۳۵سالگی ازدواج میکنن بعد به فکر بچه میفتن نگران تفاوت سنی هم نباش چه بین خودتون چه بین خودتون و بچتون مهم اینه دلتون شاد و جوون باشه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
 اول اینکه بچه فقط اوردنش نیست تربیت هم میخواد مراقبت میخواد امادگی میخواد ما هنوز تو خودمون ن ...

دمتون گرررم 😍👍

مرسی که اینقدر خوب جواب دادید 😊

دمتون گرررم 😍👍 مرسی که اینقدر خوب جواب دادید 😊

خواهش میکنم عزیزم فقط ببین که روحیاتتون بهم بخوره دیگه از همین الان بهش بگو از نطر شوخی و شیطون بودنو...بزار واسش جا بیفته که مدلت اینه

خواهش میکنم عزیزم فقط ببین که روحیاتتون بهم بخوره دیگه از همین الان بهش بگو از نطر شوخی و شیطون بودن ...

یعنی تو جلسه هایی که باهم صحبت میکنیم بهش بگم ؟

چی بگم ؟

چطوری بفهمم خودش دلش جوونه یا نه؟

بله زیاده. در واقع هفت و نیم سال، نزدیک هشت ساله و زباده

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...