2733
2734
عنوان

بچه ها ۷سال اختلاف سنی زیاده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3076 بازدید | 57 پست
نه خوبه.ما ۱۲ سال اختلاف داریم خیلی راضی هستم. نه چرا سنش بره بالا؟!الان مردای ۴۰ ساله تازه دارن از ...

نه از لحاظ باروری نمیگم

از این لحاظ که تو ۳۷ ۳۸سالگی نکنه خیلی بی حوصله باشن و نتونن پدر و همسر همراهی باشن!!

شما چندسالتونه؟ بچه دارین؟

اگر خسته جانی، بگو یا علـــی 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی تو جلسه هایی که باهم صحبت میکنیم بهش بگم ؟ چی بگم ؟ چطوری بفهمم خودش دلش جوونه یا نه؟

ازش سوال کن راجب روابطتش تو فامیل یا با دوستاش چه جوریه برخوردش اهل شوخی خنده هست یا نه؟ 

اره بهش بگو که خیلی شوخ و سرزنده ای و انتظار داری کیس مورد نظرتم مثل خودت هیجانی باشه نه اینکه آروم و ساکت و بی تفاوت

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
2731
میشه بپرسم چندسالتونه ؟ مزایا و معایب اینهمه اختلاف رو میگید؟

من 20 شوهرم 34

خداروشکر روحیه و اخلاقش خوبه سنشم زیاد نمیزنه هیشکی از رو چهره نمیفهمه ازش

دیگه بقیش ریسکه ممکنه دونفر با اختلاف سنی کم همو درک نکنن 

شوهرم خداروشکر درکم میکنه پایه خیلی از بچه بازیامه ولی یه وقتاییم ساز مخالف میزنه که دیگه اون ربطی به سن نداره وببستگی به طرز فکر داره اما من همیشه دوس داشتم 4سال اختلاف باشه بینمون

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
👍👍 بازم مرررسی 😘

فدات💜

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
نه از لحاظ باروری نمیگم از این لحاظ که تو ۳۷ ۳۸سالگی نکنه خیلی بی حوصله باشن و نتونن پدر و همسر همر ...

بستگی به آدمش داره دوستم.یکی میگه خیلی خوبه سرد و گرم روزگار چشیده دیگه حواسش جمع زندگیشه خانواده دوسته یکی میگه نه حوصله نداره و این حرفا.باید بیینی شخقیت طرف مقابلت چطوره.از دید من همه چی با عشق درست میشه.چرا مامان ۵۰ ساله من بیشتر از منه ۲۷ ساله حوصله بچه رو‌داره؟!چون روحیه و عشق داره.چون دیگه فکرش سمت جیزی نیست.اما من هی میگم میخوام برم باشگاه نمیشه برم کنسرت نمیشه برم سینما نمیشه برم استخر نمیشه...من ۱۹ سالگی با همسرم که ۳۱ سالش بود ازدواج کردم و ۲۵ سالگی مادر شدم یه پسر ۲ ساله دارم.

ببین عموی من ۱۳ سال از زنش بزرگتر بود زنش میگفت بی حوصلس میخوام برم قلیون نمیاد رو تخت نمیخوابه بیرون نمیاد و این چیزا،طلاق گرفت عموم رفت با یکی ازدواج کرد ۱۷ سال از خودش کوچیکتر باورت میشه انقدر این زن رو دوست داره که همه کار براش میکنه همه جا میبرنش همه آخر هفته ها مسافرتن تازه بچه دار هم شدن به اصرار عموم.پس عشق خیلی مهمه

2740