2733
2739

من روز ۱۲ پری سونو دادم ضخامت اندومترم ۱۱ و نیم بود.میخواستم ببینم این مقدار ضخامت برای روز ۱۲ پری نرماله یا زیاده یا کمه؟چطوره؟ممنون میشم راهنمایی کنید😙

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...

زیاده

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

سیکلت چند روزس؟

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
۳۲ روز

زیاده و نمیشه لانه گزینی بشه

زیاده

من دارم همزمان بخاطر تنبل تخمدانم قطره ویتاگنوس و عرق رازیانه و دوفاستون میخورم.البته به جز دوفاستون اون دوتا رو تازه ماهه اوله دارم‌میخورم ضخامت زیاد چه مشکلی ممکنه ایجاد کنه

عشق مثل جنگ می مونه...شروع کردنش راحته...تموم کردنش سخته...فراموش کردنش محاله...
2738
زیاده و نمیشه لانه گزینی بشه

واقعا؟من پریامم منظمه و خونریزیمم خیلی خوبه تو دوره ی پریود.چیکار باید کنم کم بشه