2733
2739
عنوان

خانوما بیاید نظرتون رو بگید

140 بازدید | 26 پست

به نظرشما ایا کسی که پولداره یا دکتره یا منصب بالایی داره میتونیم ادم قابل احترامی فرضش کنیم؟

یعنی به واسطه همه عواملی که بالا گفتم ادم خوب و فرهیخته بشناسیمش؟

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میخوام ببینم حداقل  چرا تو جامعه ایران اینطوریه .من جاهای دیگه نرفتم و خبر ندارم ولی میدونم مردم ایران خودشون رو برای مثلا سلبریتی ها میکشن!چرا واقعا اینطوره.مگه باید برای اینکه عکس و فیلم اون تو تلویزیونه ما بریم جلوشون و خودمون رو خورد کنیم!من خودم از بازی بعضی بازیگرا خیلی خوشم میاد ولی فکر میکنم که اگه یه روزی ببینمشون مثل ادمای عادی برخورد کنم یا اگر نه لااقل خودم رو براش نکشم

2731

قطعاً نه، ادب و شعور و انسانیته که آدمو شایسته‌ی احترام می‌کنه

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
قطعاً نه، ادب و شعور و انسانیته که آدمو شایسته‌ی احترام می‌کنه

ببین اکثر مردم اینطورین چرا. اکثرا یه کارگر رو میبینن انگاری کسی رو ندیدن ولی اگه یه دکتر ببینن دیگه هیچی .این باعث میشه دکتره فکر کنه کیه و این اصلا خوب نیست.ما خودمون طرف رو بیخودی شاخ میکنیم

2738
اتفاقا تو جامعه ی ما به پولدارا بیشتر احترام میذارن به نظر من اگه تحصیلات بالایی داشته باشه پس صد در ...

پس چرا دکتره فوق تخصص بیشعور داریم؟!!دکتری که از درد کشیدن مریض به خنده میاد!!

ببین اکثر مردم اینطورین چرا. اکثرا یه کارگر رو میبینن انگاری کسی رو ندیدن ولی اگه یه دکتر ببینن دیگه ...

متاسفانه باید بگم که اکثر مردم بی‌شعورن 😐 چرا ما باید به مدرک و منصب بقیه احترام بذاریم؟ 🤔🤔

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...

اگه بگیم همه شغلا محترمن و قانون بذاریم که هرکس خلاف کرد ،باید جبران خسارت کنه اونوقت زبون قشری از مردم دراز نمیشه که فکر کنن کی هستن! یه بازیگرم زحمت میکشه و یه رفتگرم همین طور .چی باعث میشه حقوق بازیگر چندصد میلیون باشه و حقوق کارگر به زور به ۲ میلیون برسه! 

پس چرا دکتره فوق تخصص بیشعور داریم؟!!دکتری که از درد کشیدن مریض به خنده میاد!!

عزیزم من نسبت به آدمای بیسوادی که اطرافمه گفتم ولی باآدمای تحصیل کرده هم برخورد داشتم که بی نهایت فهمیده و باشعور بودن

متاسفانه باید بگم که اکثر مردم بی‌شعورن 😐 چرا ما باید به مدرک و منصب بقیه احترام بذاریم؟ 🤔🤔

خیلی از حرفتون خوشم اومد.واقعا درسته

خیلی از حرفتون خوشم اومد.واقعا درسته

خیلی بده که انقدر آدما کوته فکر و مادی گرا هستن و روز به روزم بدتر میشن 😕😕

عزیزم من نسبت به آدمای بیسوادی که اطرافمه گفتم ولی باآدمای تحصیل کرده هم برخورد داشتم که بی نهایت فه ...

ببین شما درست میگید ولی من دارم چیزه دیگه ای میگم.به نظر من ما هممون کار خوب میکنیم و هممون کار درست همیشه نمیکنیم باید به خاطر کارای بد مواخذه بشیم بی بروبرگرد.حالا این ربطی نداره که من دکترم یا رفتگرم . به نظرم شما باید به شعور مخاطب احترام بزاری ببینی چه جور ادمیه .ولی مردم ایران اسطوره سازن .نگاه نمیکنن طرف شعور داره یا نه میگن دکتره پس اعوذ باالله خداهست هرچی بگه درسته .حالا اون دکتر فکر میکنه کیه.خودش رو دست بالا میگیره میاد تو همه چیز نظر میده و الی اخر..اخرشم اونایی که بردنش بالا رو هیچ ادم حساب نمیکنه و این چرخه هی ادامه داره

2706