2733
2739
عنوان

بیمه پارسیان

1039 بازدید | 3 پست

شوهرم ۳۰میلیون پیش پرداخت قسط بیمه پارسیان کرده میگه اینطوری زودتر مزایاش بهمون برسه بنظرتون کار درستی کرده واصلا میشه ب بیمه پارسیان اعتماد کرد؟قسطش ماهی صد و خورده ای بود ۳۰ساله، بنظرم همون ماهیانه بدادیم بهتر بود ۳۰میلیون پول بی زبون رو ریخت تو بیمه 

خیلی هم پول لازمیم فقط هدفش هم این بود میگه دیگه هیشکی نمیا بگه پول بم بده .طرز فکرش مسخرس😞

..

منم بیمم پارسیانه

اینکه همسرت گفته سوددهیش بالاتره درسته ولی ما کل هزینه بیمه یکسالمون رو واریز میکنیم نه برای چند سال رو.چون سودش اینجوری بیشتره.حالا نمیدونم همسرتون مال چند سال رو پرداخت کردن چقدر به نفعشه.

شوهرم کارمند بانک پارسیانه معتبره نگران نباش

منم بیمم پارسیانه اینکه همسرت گفته سوددهیش بالاتره درسته ولی ما کل هزینه بیمه یکسالمون رو واریز میک ...

ببخشید میشه بگید چ مزایایی داره فقط مال عمر یا برا کمک هزینه خرید خونه و ازدواج  وتحصیل فرزندان هم  هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید میشه بگید چ مزایایی داره فقط مال عمر یا برا کمک هزینه خرید خونه و ازدواج  وتحصیل فرزندان ...

بیمه عمر دارم یه جدولی همراه بیمه نامه میدن تو اون ذکر شده که بعد از چند سال چقدر میدن و شما میتونی اون پول رو برای هر جیزی که در نظر داری خرج کنی.

2728