2733
2739
عنوان

بنظرتون‌ دوتا مرغ کافیه ؟ یا سه تا ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 415 بازدید | 38 پست
چجور مزه دار کنم ؟

زعفرون دم کن+نمک+پیاز ولی پیازشو جدا کن رو جوجه بمونه میسوزه بد میشه..

آبلیموهم بعضیا میریزن ..

مثلا ما گاهی( گل پر )میریزم..آخه ما رسممون کباب غذا اصلیمونه همه مدلش میزنیم .شما همون زعفرون اینا رو که گفتم بزن چندساعت بمونه تو یخچال بره تو خوردش چندبارم جابه جاش کن ورز بده

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زعفرون دم کن+نمک+پیاز ولی پیازشو جدا کن رو جوجه بمونه میسوزه بد میشه.. آبلیموهم بعضیا میریزن .. مث ...

آهان..باشه عزیزم ممنونم🌹🌹🌹

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹
2728

۳ تا 

چون بالاخره سر ریز هم هس باید دیس جوجه هم بذاری وسط سفره 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

یه با بابچه هامیخواستیم بریم بیرون .کباب میخواستیم درست کنیم .هی میگفتن ۲مرغ کممونه ولی اخرش دوتا گرفتیم . ما ۸ تابودیم تقریبا یه مرغ کامل اخرش مونده .بود . اسراف میشه عزیزم ۲تا هم زیاده . 

پیاز رو رنده کن و فقط آبش رو به مرغ بده خودش میسوزه آب پیاز رو مستقیم به خورد مرغ بدی بهتر از اینه که خلال کنی داخلش ...خیال تم راحته رو آتیش نمیسوزه

نخ دادن همیشه هم بدنیست😏به بعضیها باید نخ داد تا دهنشون رو بدوزن😎
2738

بابا ۲تا مرغ بزرگ زیادم هست سه تا واسه ۸ نفر مگه چه خبره ما خونه پدر شوهرم ۸نفریم مادر شوهرم یک مرغ یا یکی و نصفی درست میکنه زیادم میاد

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔