2733
2734
عنوان

برخورد درست با فحاشی؟

463 بازدید | 12 پست

اگه شوهرتون بچرو بهانه کنه یه هر چیز بی خود دیگه ای و بهتون فحش بده چی کار میکنی  اصلا برخورد درست با چنین شخصی چیه شوهرم خیلی اذیتم میکنه یه مدت همه چیز خکب بود تا امشب که دوباره بچرو بهونه کرد یهو بهم گفت بیناموس عوضی من نمیدونم برخورد درست چیه عصبانی میشمو جیغ میکشم اما فهمیدم اونم همینو میخواد که حالمو بد کنه به نظرتون چطور جلوی این رفتارشو بگیرم؟

وقتی حالتون خوبه بگو چرا فحش میدی من انتخاب توام چجوری بی ناموس خطابم میکنی 

و سری بعد که تکرار شد آرامشتو حفظ،کن و به کارت برس قطعا شوکه میشه وقتی ادامه داد بگو که برات خیلی عادی شده

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وقتی حالتون خوبه بگو چرا فحش میدی من انتخاب توام چجوری بی ناموس خطابم میکنی  و سری بعد که تکرا ...

خیلی دوست دارم اینجوری برخورد کنم وقتی عصبی میشم یادم میره منم بدترشو بهش میگم انقدر یه ام فحش میدیم که خودمون خسته میشیم

خیلی دوست دارم اینجوری برخورد کنم وقتی عصبی میشم یادم میره منم بدترشو بهش میگم انقدر یه ام فحش میدیم ...

نه خیلی اشتباهه عزیزم اینجور وقتا باید سکوت کنی 

اتفاقا همین کارته که باعث میشه ادامه دار شه این حرکت

باید شرمنده ش کنی نه که بدتر انگیزه بدی فحش بده

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

عزیم شما یه خانومی خیلی زشته صدات بلند بشه یا حرف زشت بگی.بهترین واکنش ایته که به حرفاش بی تفاوت باشی بعدا که آروم شد بگی ناراحت شدم از حرفت .دوس ندارنم این چیزا رو ازت بشنوم.مردها بخاطر خستگی بهونه گیر میشن .یا از سرکار اعصابشون خرابه.وقتی نیاد خونه استقبالش میری؟ یه شربت خنک واسش بیار  ته یه ساعت هم اصلن دور و برش نپلک ته از جو بیرون بیاد تو فصای خونه

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
عزیم شما یه خانومی خیلی زشته صدات بلند بشه یا حرف زشت بگی.بهترین واکنش ایته که به حرفاش بی تفاوت باش ...

کاملا حرفت درسته ولی مشکل من اینه که شوهر من تا آخر شب همش از مشکلات بیرونو کارش گله داره من خودمم میفهمم که بچه و بقیه چیزا بهانست ولی واقعا مدتی بود اصلا کاری به کارش نداشتم به حرفاش گوش میدادم اما دیگه واقعا نمیدونم از کجا انقدر پر میشه

2738
کاملا حرفت درسته ولی مشکل من اینه که شوهر من تا آخر شب همش از مشکلات بیرونو کارش گله داره من خودمم م ...

عزیزم مردها موفقیت تو کارشون همیشه در اولویته واسشون و خانومها هم دغدغه شون فقط روابطشون با همسرشون در صورتیکه واسه مردها در اولویت دومه.اگه از کارش گله داره همدردی کن درکش تشکر کن ازش بخاطر کارش زحمتهاش.عزیزم کسی که داد میزنه یعنی کمبود محبت داره که شما  باید محبتتو بیشتر کنی 

آرزومه که بغلم کنی خودت،🥲🥲                                            دوست دارم با عشق تو پیر شوم🥲
عزیزم مردها موفقیت تو کارشون همیشه در اولویته واسشون و خانومها هم دغدغه شون فقط روابطشون با همسرشون ...

اون بیشتر فحش میده منم که داد میزنم ولی واقعا راست میگی منم هر وقت حس میکنم محبتی نیست صدام بالا میره انگاری اینجوری سبک میشم یا براش جبران میکنم 

عزیزم مدیریت خونه دست زنه مدیریت عاطفی منطورنه کانال عقل عاشق عشق عاقل رو حتما سرچ کن هم سروش هست هم تل گرام و حتما حتما بخون خیلیییی باید روی روابطت کار کنی