2733
2739
عنوان

گریه کردم.دلم گرفته

123 بازدید | 13 پست

دخترم هفده ماهشه.فوقالعاده شیطونه.منم بدون اخم و تخم پابه پاش راه میام ولذت میبرم ازش.خونم میشه بازارشام.ولی شباکه میخوابه باحوصله تمیزش میکنم.به روزی فکر کردم که بزرگ میشه و از پیشم میره و خونم همیشه تمیزه😭😭😭😭😭😭😭😭😭خدایا قراره بازم تنهابشم😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وا بگیر بخواب بابا حوصله داریا

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731

تومادر نمونه ای 

من روزی سیصد بار دعوام میشه باهاش وشب ک خوابه پشیمون میشم😁

وب خودم قول میدم فردا باحوصله تر ولی باز روز از نوو

کریستینا68هستم.به دلیلی که من بی اطلاع هستم کاربری قبلیم تعلیق شده😊
2740
انقد باحوصله و خندون باهاش رفتار میکنم و قربون صدقش میرم شنیدم پشت یرم گفتن انگار حسرت بدل بچه بوده& ...

حرف مردم باد هواس  

وقتی انسان ها از خاک درست شدن این طبیعیه که کرم داشته باشن😎🤞🏻️

عزیزم همین الان شوهر پیدا نمیشه تا زمان دختر شما که پسرا خودشون میرن شوهر میکنن نگران نباش.

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
عزیزم همین الان شوهر پیدا نمیشه تا زمان دختر شما که پسرا خودشون میرن شوهر میکنن نگران نباش.

فقط شوهرنیست که.بالاخره از پیشم میره و من باید هی زنگ بزنم تا شاید یه سری بهم بزنه