2737
2734

شبا صدر بار بلند شو شیرش بده(با اینکه دیگه بزرگشده و نباید شب شیر بخوره)اصلا در مقابلش عصبانی نشو بغلش کن ببر بیرون با بچه ها سرگرم بشه بریم در اوج بی پولی براش لباس بخریم(با اینکه لباساش واقعا هنوز بد نشدن)براش ۴ مغز آسیاب کن تو رو زد گاز گرفت بهش بگو قربونت برم منو گاز گرفتگی..(خیلی شیطونه آخه گازش گازه ه ه)

اینا حرفای شوهرمه که روزی صد بار بهم میگه دیگه خسته شدم از دستش از این همه دایه ی مهربانتر از مادر بودن از این همه درخواست که فقط به بچه مربوط میشه از این همه توصیه از این همه....به نظرتون مشکل از کیه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت

بچه رو نباید لوس کنی که

اصلا با این روش ها بچتون درست و با تربیت بار نمیاد

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2731

ماهم مادریم، حتما لازم نیست همه ی این کارها رو بکنی مگه دایه ی شاهزاده هستی؟تو مادر کودک خودتی کمی از زحمتهای اضافه بزن به جاش خودت روحیه و انرژی بگیر تا بتونی قلبا با بچه خوب باشی

کم گوی و گزیده گوی، چون دُر. 
مشکل از هیچ کس نیست باید به بهترین نحو از بچه ت مراقبت کنی

من خودم همه ی اینا رو میدونم نیاز به این همه توصیه نیست

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

حالا همسرمن برعکس اینارو میگه میگه انقد مقرارتی بار نیار انقد همه چیو سرساعت واسش مقرر نکن غذا میوه میان وعده فلان اجیل فلان رفتار فلان جوراب و کفش ست بشه

من بیش ازحد رو دخترم حساسم و همسرم میگه کارم اشتباهه 

2738
شوهرت بچه رو نباید لوس کنی که اصلا با این روش ها بچتون درست و با تربیت بار نمیاد

اتفاقا الان اونقدر بچه ها رو میزنه که....جایی نداریم هیچ جا

مشکل از همسرتونه

وقتی برای تاپیک شما نظر میدیم و راهنماییتون می‌کنیم،لایک کردن شما نشانه شعور شماست که “ممنونم از زمانیکه در اختیارم گذاشتید”….اینجا به هیچ عنوان جای درد و دل و مشورت گرفتن برای مسائل مهم زندگی مشترک نیست… لطفا به هیچ عنوان براساس نظرات کاربران با سنهای پایین و فرهنگ های مختلف تصمیم های جدی نگیرید…☘️
ماهم مادریم، حتما لازم نیست همه ی این کارها رو بکنی مگه دایه ی شاهزاده هستی؟تو مادر کودک خودتی کمی ا ...

دلم لک زده یه بار حال خودمو بپرسه

اتفاقا الان اونقدر بچه ها رو میزنه که....جایی نداریم هیچ جا

میزنه؟ چرا؟

یچه رو لوس و بی ادب میکنید بعد که زورتون نمیرسه میزنید؟

بچه در هیچ شرایطی حق نداره دست روی پدر مادرش بلند کنه بعد قربون صدقه اش میرید؟

دست من و تو نیست اگر عاشقش شدیم.......خیلی حسین زحمت ما را کشیده است.......السَّلامُ عَلیکَ یااَباعَبْدِالله...
2706