2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من خودم درمان شده حکیم برزگری هستم واقعا انسان با کمالاتی هستن واسه بیمار وقت میزارن فقط بداخلاق هست ...

عزیزم سلام ممنونم جواب دادید ، چطور میتونم بهشون دسترسی پیدا کنم ؟

من خودم درمان شده حکیم برزگری هستم واقعا انسان با کمالاتی هستن واسه بیمار وقت میزارن فقط بداخلاق هست ...

میشه بگین در مورد چی درمانتون کردن؟منم میخام به ایشون مراجعه کنم ولی دو دلم 

شماره حکیم برزگری اینه ۰۹۳۹۴۲۸۷۳۱۷ میتونین بهش زنگ بزنین ایشون هم زیاد جواب نمی‌ده به مشاورش ارجاع میده هر سوالی داشتین خانم فتاحیان جواب میدن ۰۹۱۶۸۹۰۶۵۰۰ اگه بیمار آقا باشه که آقای نارویی ۰۹۱۵۹۵۵۳۸۲۰جواب میده من و شوهرم هر دو پیش حکیم برزگری درمان کردیم زگیل تناسلی و تبخال تناسلی باهم داشتیم 

2738

خداروشکر من درمان شدم و به خودم قول دادم تا آخرین روز عمرم ایشون رو به همه تبلیغ کنم چون دکترهای این دوره زمانه دنبال پول هستن برای یه لیزر من بالای چهار میلیون هزینه گرفتن فقط برای یک جلسه ولی ایشون واقعا انسان با کمالاتی هست بازم میگم خیلی سخت گیری برای بیمار می‌کنه و پیگیر درمانش هست ولی وای به حال کسی که درمان رو درست انجام نده دیگه اعصاب زیر صفر هست فقط انتظار داره بیمار درست انجام بده حتی خواهرم دوزادهم سال بچه دار نمیشد ایشون هشت ماه براش نسخه داد الان به لطف خدا چهار ماهه باردار هست 

خداروشکر من درمان شدم و به خودم قول دادم تا آخرین روز عمرم ایشون رو به همه تبلیغ کنم چون دکترهای این ...

من دخترم یبوست و ترس از مدفوع داره نگه می‌دارد و احساس میکنم بدنش زخمه در این مورد هم مشاوره و درمان دارن؟