2737
2739
عنوان

فردا باید ازمایش بتا بدم

414 بازدید | 52 پست

بچه ها چهار روز پیش بود فکر کنم ک بی بی چک زدم شب..فرداش هاله افتاد دیگه نزدم..

تخمدونام درد میکنه نافم گاهی تیر میکشه ..ترشح سفید دارم ..صورتم جوش زده .

وقتی میشینم دلم درد میگیره ..بنظرتون چند درصد احتمال بارداری هست😒

بچه ها دعا کنید مثبت بشه ..خیلی وقته منتظرم.این ماه ای یو ای شدم

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ان شاالله که به حق همین شبای عزیز امیرالمونین هستی عزیزم🙏🏻

ممنون عزیزم خیلی دعام کن ..خیلی مظطربم 

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2731
مطمعن باش تو این چندوقتی هم که منتظربودی خیریتی تو کار بوده،ان شاالله که این ماه صلاحت باشه نی نی بی ...

انشاءلله..نمیدونم حکمتش چیه قربونش برم..۱سال حکمت ۲سال حکمت..ن ۸سال😭

انشاءلله..نمیدونم حکمتش چیه قربونش برم..۱سال حکمت ۲سال حکمت..ن ۸سال😭

اصلا ناراحت نباش و غصه نخور عزیزه دلم🥰

والله‌‌ُ عَلي كُلُ شيٍ قديرْ

وخداوند بر هرکاری تواناست🙏🏻

2738
ان شالله بارداری عزیزم ، چند روز مونده به پری بی بی زدی؟

فکر کنم ۲۳ یا ۲۴ سیکلم بود ..زد ب سرم بی بی زدم منفی شد ولی ناامید نشدم..فردا نگا کردم هاله افتاده ..من یه عالمه بی بی منفی دارم ک هاله ندارن

اصلا ناراحت نباش و غصه نخور عزیزه دلم🥰 والله‌‌ُ عَلي كُلُ شيٍ قديرْ وخداوند بر هرکاری تواناست🙏🏻

توکل بر خدا ..ممنون بابت دلگرمیت

منم دیروز بی بی زدم مثبت شد امروز زدم منفی بود و بعد از حدود یک ساعت هاله داشت ک فکر نمیکنم اعتباری ...

انشالله ک دوتامون باهم مامان شده باشیم

ان شالله ک فردا با بی بی مثبت بیایم خبر بدیم ، ووووووااااااای خدایا یعنی میشه؟؟؟!!! 

انشالله

2706