2737
2734
عنوان

دلخوشیتون و پشت و پناهتون تو زندگی کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1829 بازدید | 224 پست
خیلی بده کسی رو ادم نداشته باشه نه؟ مجردی که هیچکس نبود، متاهلی شوهرم هست ولی باز ته دلم قرص نیست

عزیز دلم ته دلت به خدایی قرص باشه که اگه اون نخواد برگی از درخت نمیفته!

مواظب زندگیت و همسرت باش! 

@futuremom‍ 

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلخوشی ندارم فقط  دلیل و امید زنده موندنم  خواهر ۹ سالمه فقط اون... چون من باید مواظبش ب ...

فدای تو بشم من! نگو اینطوری دختر!

پس قوی باش تا خواهر کوچکترت افتخار کنه به داشتن آبجی مثل شما!

2738

مادرم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷عاشقشم وازش ممنونم

اره  

خیلی اعتماد نکن به این برادرا جانم

به خصوص که تو لیستت شوهرت نیست اما اون هست

این روزا خیلی از گرگا لباس بره میپوشن

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
2706