2733
2739

من با دفترچه سلامت ایرانیان که سالانه ۲۵۰ شار ژ میکنیم برای آزمایشای اولیه بارداری شامل HIV و هپاتیت و کشت ادرار و .... ۲۰۰ دادم که البته آزادش ۲۸۰ میشد با بیمه ۲۰۰ دادم

📿 ➡️ این تسبیح منه مخصوص وقتایی که میام نی نی سایت 😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من با دفترچه سلامت ایرانیان که سالانه ۲۵۰ شار ژ میکنیم برای آزمایشای اولیه بارداری شامل HIV و هپاتیت ...

دقیقا منم280دادم خیلی بهم زور افتاد چ خبره اخه

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
مرسی عزیزم ،مشکلی نبود که عزیزم؟

نه مشکلی نبود یکم تیرویید نزدیک به مرز بود که گفت مشکلی نیست.قند ناشتام ۹۲ بود یه کوچولو هم گفت عفونت دارم که قرص داد گفت خوب میشه زیاد نیست

2738
دقیقا منم280دادم خیلی بهم زور افتاد چ خبره اخه

دیگه زور میگن دیگه.اما خب آزمایششاش خییییلیییی زیاده. خون میگیرن و ادرار. مال من قشنگ جوابش یه دفترچه ی کامل با برگه های زیادع😐

نه مشکلی نبود یکم تیرویید نزدیک به مرز بود که گفت مشکلی نیست.قند ناشتام ۹۲ بود یه کوچولو هم گفت عفون ...

من بیمه هستم،بیمه تکمیلی هم دارم ،حتما باید کل هزینه رو بدم ینی؟

من بیمه هستم،بیمه تکمیلی هم دارم ،حتما باید کل هزینه رو بدم ینی؟

نه بیمه تکمیلی معمولا یا رایگانه یا هزینه خیلی پایین

دیگه زور میگن دیگه.اما خب آزمایششاش خییییلیییی زیاده. خون میگیرن و ادرار. مال من قشنگ جوابش یه دفترچ ...

واسه منم همین طور بود ولی باید بفکر کسایم باشن که بیمه نیستند و بیکارم شدن من ب دکتر گفتم اگ زیاد واجب نیست نرم  گفت باید بری

میشه واسه سلامتی و شفاعت بابام صلوات بفرستید حالش اصلا خوب نیست منم دعاتون میکنم❤💋کاربر قدیمی فریا
نه بیمه تکمیلی معمولا یا رایگانه یا هزینه خیلی پایین

ینی توی آزمایشگاه هیچی نمیخاد بدم؟مطمینی؟ینی هر آزمایشگاهی برم یا مثلا میخام برم درمانگاه خیریه ازمایشمو بدم 

2706