2737
2739
عنوان

دورهمی مذهبی ( و غیر مذهبی!): یه ایده باحال

| مشاهده متن کامل بحث + 48637 بازدید | 8012 پست
جراحی میکنن؟ مراقبتشون خیلی زیاده؟ دوره نقاهت چطور؟ ان شاءالله خدا بهت توان مضاعف بده عزیزم

اره عزیزم زانوشو عمل میکنه

تا دوماه با عصا هست

رانندگی نمیتونه

کلی فیزیوتراپی داره

تا چندماه درگیری داره

توکلم ب خداست 

حتما کمکم‌میکنه

اره عزیزم زانوشو عمل میکنه تا دوماه با عصا هست رانندگی نمیتونه کلی فیزیوتراپی داره تا چندماه درگ ...

عمل تعویض مفصله؟ قطعا خدا کمکت میکنه شک نکن

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من با خودم عهد کردم تو نی نی سایت به کسی انرژی منفی ندم ولی واقعاً نمیکشم! من را هم دعا کنی ...

اوه من یکی از انگیزه های عضو شدنم این بود که بیام اینجا غر غر کنم یا به قول شما انرژی منفی بدم 

الهی همۀ مردایی که تو نی نی سایت خانومن پریود بشن!!
2728
سلام معصومه جونم تو خوبی بچهات خوبن والا درگیریم خواهر اما بازم شکر همسرمم جراحی میکنه فقط نگرا ...

فدای تو بشم عزیز دلم!

توکلت به خدا باشه! انشاءالله همه چی روروال عادیش حل میشه! مطمئنم تو خیلی خیلی قوی هستی!

2738
الهی ادم گاهی نیاز ب همصحبتی داره نیاز ب دردو دل و تخلیه شدن نیاز ب تسلی گرفتن از دیگران این بد ...

دلم خیل گرفته! همسر محترم هم کربلا تشریف دارن و واقعاً دلم میخواد یه دل سیر گریه بکنم! حیف که به خاطر بچه هام نمیتونم!

2706