2737
2734
عنوان

فاویسمی ها یه لحظه میاین

722 بازدید | 23 پست

پسرم فاویسم داره براش شربت سندروس گرفتم که توش ویتامین سی داره اشکال نداره بهش بدم؟ 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه.بده.ویتامین سی قرص جوشانش ضرر داره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2728
ممنونم عزیزم

فدات.اشکال نداره بخوره.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
چیا واس فاویسمیا ضرر داره؟

لیست ممنوعه نداری مگه؟

چیا واس فاویسمیا ضرر داره؟

باقالی.نفت و فراورده های نفتی.انواع رنگهای ساختمانی.حشره کشها.یه سری داروها مثل کورتیموکسازول و دیکلوفناک و.....هر چیزی که توش اسیدسالیسیلیک داره.مثل چسب میخچه و جوشونده گل بنفشه و ....

2706