2737
2739

@نی_نی_یار_5   بهتریه نظرسنجی بذارین ببینین چنددرصدازکاربرا ازسایت وقوانین وبرخوردمسئولینش  راضی ان ده بار دوستم لییییلا ازتون خواسته هزاربارخودم اماحتی زحمت نمیدین ب خودتون جواب درست ودرمون بدین 

لیلیزمانه سابق هستم که ترکیدم  نی_نی_یار جون عمت قبل ازترکوندن هشداربده گوسفندم بخوای سرببری قبلش آبش میدی این دفعه برم دیگه نمیاماگفته باشما  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم یکی برای من پاپوش درست میکنه با فتوشاپ حتی تاپیک میزنه  حرفمو باور نمیکنن تذکر و اخطار هم میخورم تازه  :/  دلت خوشه ؟؟؟ من اگه یه سیمکارت دیگه داشتم فرار میکردم با کاربری جدید میومدم ...

...
2731
فكر كردي من و شما يه كل كاربرها واسه اينا مهم هستند تعدادي از كاربر ميخواستن جمع كردن تبليغ ميگيرن و ...

اره همه پولکی شدن پیام حق بامشتریست دیگه رفت توقصه ها

لیلیزمانه سابق هستم که ترکیدم  نی_نی_یار جون عمت قبل ازترکوندن هشداربده گوسفندم بخوای سرببری قبلش آبش میدی این دفعه برم دیگه نمیاماگفته باشما  
2738
این کاربریت که قشنگه

اخه اون کاربریم مال ۹۶ بود😐

میگم چکار میکنید که میترکین 

هیچی بابا فقط یذره حرف حق زدم الانم هزاربارعذرخواهی کردم خواستم برم گردونن ولی انگار نه انگار

@نی_نی_یار_5     @نی_نی_یار_3   @نی_نی_یار_2   @نی_نی_یار_1  

ممنون عزیزم من حرفم با نی نی یار۵بودکه خودم منشنش کردم

ممنون عزیزم من حرفم با نی نی یار۵بودکه خودم منشنش کردم

سلام عزیزم اخه کسانی که چند بار قطع میشن دیگه دست من نیست باید تو تماس با ما بگن که وصل بشن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم اخه کسانی که چند بار قطع میشن دیگه دست من نیست باید تو تماس با ما بگن که وصل بشن

گفتم ولی بازم جوابی نگرفتم دیگه قبول کنیدکه خودتونم بودین کلافه میشدین خداییش الان یه جوابی بمن بدین

گفتم ولی بازم جوابی نگرفتم دیگه قبول کنیدکه خودتونم بودین کلافه میشدین خداییش الان یه جوابی بمن بدین

فعلا با همین باشین دوباره تو تماس با ما بگین حتما فعال میشه اگر تا روز عید فعالتون نکردن من فعال میکنم عیدیتون

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2706