2733
2739
عنوان

خانمای شاغل و خانم هایی ک تازه عروسی کردید بیاااااااین

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 45 پست
بابا میخوام ی غذای ساده درست کنم کلی ظرف کثیف میشه کل آشپز خونه بهم میریزه

مرغ رو دوبرابر درست کن امروز بادمجون بزار کنار نصفش فردا زرشک .... خورشتها رو ۳ برابر درست کن ۲ وعدشو فریز کن . نهار رو بیشتر درست کن بقیشو شب بخورید 

...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکه عزیزم ❤ اولش خب سخته دیگه تا یکم زندگی رو روال بیفته  من الان بعد یکسال زندگی تازه قل ...

ممنون عزیز دلم 

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2731
خب نمیشه ک هم بخوابی هم کار نداشته باشی😂سحرخیز باش تا کامروا باشی 😀

جمعه ها  چند غذا درست کن .و اتو لباس./سه شنبه ها جا روبرقی.

هر روز صبح جمع و جوری بهم ریختگی .

مرغ رو دوبرابر درست کن امروز بادمجون بزار کنار نصفش فردا زرشک .... خورشتها رو ۳ برابر درست کن ۲ وعدش ...

انقد هم دستپختم بده حال خودم بهم میخوره 

هررررر سری مرغ گذاشتم سوخت لعنتی😭

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
2738
خب میشه بگیر چطور هماهنگی میکردی؟ من واقعا نمیتونم 

یا ناهار فردام از شام دیشب بود یا یه غذای حاضری هرچی بود درست میکردم چون شوهرم سربازه و پادگانه زیاد وقت واسه غذا نمیزاشتم ساعت دو هم مرخص میشدم حوصله هم نداشتم‌.دیگه استراحت میکردم بعد مینشتم پای شستن ظرف یا جارو.معمولا تنها بودم کاره زیادی نبود.

آموزش خیاطی خانم عمرانی  معادل ۲۳۰ و ۷۵۰ صفحه کتاب رنگی و هدیه ویژه.    کامل ترین و جدید ترین مجموعه آموزش خیاطی خانم سیما عمرانی‌.    پکیج طلایی آموزش خیاطی از مقدماتی تا پیشرفته و فوق حرفه ای.قیمت پکیج ۳۸۰۰۰ تومان.     ارسال رایگان به کل کشور. .   جهت کسب اطلاعات بیشتر در ت لگرام پیام بدهید ۰۹۳۹۹۵۴۵۸۳۱

منم معلمم هم مدرسه میرم هم کار خونه میکنم.به نظرم خونه تمیز کردن اخرش یه ساعت و یه ساعت و نیم وقتتو میگیره اونم اساسی.غذا هم چیزای پختنی مث ابگوشت یا خورشت های زمان بر مث قیمه و قورمه سبزی بذار صبح تا ظهر برا خودشون راحت میپزن هر نیم ساعتم یه نگاه کن 

دخترنازم تو تمام زندگی مایی نیومده شدی دنیای من😍❤😍😘😘😘
عه تقریبا هم سنیم دختر اشکال نداره که 😁😁😁 انقد میپزی تا یاد میگیری

الان هم سنیم؟ 

ینی فک نمیکردم پیتزا بد بشه دیشب دو تا پیتزا پختم از ساعت ده تا دوازده طول کشید بددددددد مزه ترین پیتزای عمرم بود 😏😭😭😭

2706