2733
2739
عنوان

لباسشویی ایندزیت...

254 بازدید | 4 پست

سلام خانوما..کسی لباسشویی ایندزیت داره؟؟

قسمتی هست که کرک و پرز میگیره ( یه قسمت مستطیلی کوچیک)کجای ماشین لباسشویی قرار داره؟؟ برای اکثر ماشینها جلوش ولی برای ماشین لباسشویی ایندزیت جاش مشخص نیست؟؟

ممنون از راهنماییتون

ماشین ظرفشویی ایندزیت هم خوبه
من یکی قدیمی اش رو داشتم, اینقدر دوستش داشتم حیف ام می اومد عوض اش کنم
دادم نمایندگی اش تعمیرش کرد , مثل روز اولش شد
این روزها هم که دیگه نمیشه لوازم خانگی نو خرید, با این قیمت ها و کیفیت ها
راستی اگه دنبال تعمیرکار لوازم خانگی می گشتید سایت وی سرویس بهتون کمک می کنه
لینک سایت اش هم میزارم, خیلی عالیه بهش یک سر بزنید تعمیرات لوازم خانگی وی سرویس
هر چی دارید رو تعمیر کنیذ بهتره

سلام خوبین 

تو یه تایپکی دیدم گفتین بچتون سرش بخیه خورد الان چطوره جاش مونده؟

منم امشب پسرم پیشونیش هفت هشتا بخیه خورد خییییلی ناراحتم خیلی .دارم دق میکنم همش میگم کاش یه خواب باشهش

مهره ی مار روزگارمی 😍 عشق موندگارمی نفس.. 😍 دنیام پسرام😘😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عیب یابی ماشین لباسشویی ایندزیت چگونه انجام می شود ؟ جامع ترین مطلب برای عیب یابی لباسشویی ایندزیت : https://tamirkon.com/%d8%b9%db%8c%d8%a8-%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d9%85%d8%a7%d8%b4%db%8c%d9%86-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%d8%b2%db%8c%d8%aa/ 

2731

دوستان یه مجموعه هست فقط کارش تعمیر ماشین لباسشوییه یعنی فقط روی لباسشویی کار میکنه ، چن تا تکنسین هم دارن که روی تعمیر ماشین لباسشویی ایندزیت کار میکنن ، یه زمانی نیازی به سوال و راهنمایی و تعمیرات داشتین میتونین ازشون استفاده کنید.