2737
2734
عنوان

بهم بگید چیکار کنم

140 بازدید | 14 پست

تو خونه همه امتیاز هارو به داداشم دادن از اول یه جوری که حالا خودش رو آدم حساب میکنه و هرکاری دوست داره میکنه از کوچیک ترین چیزها این تفاوت وجود داره. میریزه و میپاشه اما همش ازش تعریف میکنن درحالی که من اصلا شبیه بقیه دخترا نه لباس می پوشم نه میخرم نه هیچی همش سرکوفت میخورم.هیچی نمیتونم بخرم بهونشون هم اینه که نمیتونی خوب نگه داری کنی چیزی رو

از این وضعیت خسته شدم باور نمیکنید انقد به لباس هام داغونه همش موندم گوشه خونه دوست ندارم برم بیرون حتی نمیتونم با کسی که آشنا میشم برم بیرون یا به خاطر همین خواستگار هامو از دست میدم نگید هرکی آدم رو بخواد این چیزا مهم نیست ظاهر اولین چیزیه که تو چشم میاد و می تونه تو ذوق بزنه

خلاصه هرچی میگم اون پسره من دخترم باید دیده بشم اصلا اهمیت نمیدن اصلا دلم نمیخواد اینجوری برم مهمونی اما همش بهم انگ میزنن که تو افسرده ای

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سعی کن ادم مناسبی انتخاب کنی ازدواج کنی .ان شاالله خدا بهت خوشی و خوشبختی داره.متاسفانه فقر فرهنگی شدیدی تو خانواده ها هست و نمیشه کاری کرد.

برو سرکار .یا کار در منزل. برای خودت زندگی کن.به خوبیات اصافه کن.خدا کمکت میکنه

2738
سعی کن ادم مناسبی انتخاب کنی ازدواج کنی .ان شاالله خدا بهت خوشی و خوشبختی داره.متاسفانه فقر فرهنگی ش ...

چه جوری با این شرایط آدم مناسبی پیدا کنم اخه من که همش تو خونم بیرونم که برم اونجوری 

از این وضعیت خسته شدم باور نمیکنید انقد به لباس هام داغونه همش موندم گوشه خونه دوست ندارم برم بیرون ...

تایپ درمنزل بگیر. لباس کهنه هاتو خیلی پاره کن بگو پوسیدن دونه دونه بنداز بیرون یجور که تابلو نباشه.

تایپ درمنزل بگیر. لباس کهنه هاتو خیلی پاره کن بگو پوسیدن دونه دونه بنداز بیرون یجور که تابلو نباشه.

باور نمیکنی الان فقط یه دست دارم باهاش همه جا میرم دانشگه بیرون مهمونی حتی تو خواستگاری اونارم پاره کنم دیگه چیزی نمیمونه😔

خانوادم فقیر نیستن ولی اصلا بهم اهمیت نمیدن

مهمون میاد خونتون جلو خانوادت بخانومش یا دخترش بگو چه لباس خوشکلی داری خوش بحالت 

از کجا گرفتی؟

چقدر لباسای خوشکل خوشکل داری من که فقط همین یکیو دارم.

یه ذره با دز پایین ابرو ریزی کن.

به عمو عمه خاله دایی هرکی باخانوادت جوره بگو داستانو

اخییی بمیرم برات 

منم یه داداش دارم با اینکه مامان بابام رو بهش نمیدن ولی فکر میکنه صاحب خونه و همه چیه تو همه چیزم دخالت میکنه.

به نظرم باید یکم سروصدا کنی و حقتو بخوای

میشه برام صلوات بفرستید که بتونم مرکز توانبخشی خودم رو تاسیس کنم دعای نی نی سایتا همیشه حاجتمو داده😘😍 
2706