2733
2739
عنوان

من هر چی میشه بهش میگم اما اون نه!

94 بازدید | 11 پست

ما تازه ۱ ماهه عروسی کردیم خدایی همش حواسم هست پولامونو الکی خرج نکنیم هم من کار میکنم هم شوهرم 

هفته‌پیش مادر شوهرمو با برادر شوهرم و خواهر شوهرمو شام خونمون دعوت کردم چون همسرم دلش میخواست با این ک تازه عروسی کردیم ما کلا رسم نداریم خیلی زود عروس خونش مهمونی بده 

اون روزی ک رفتم خرید برای مهونی مامانمم همراهم بود بنده خدا نذاشت من دست تو جیبم بزارم هر چی خریدم اون حساب کرد نزدیک ۱۵۰ ت خرید کردم به شوهرم گقتم مامان پولشو داد گفت عه خودت حساب میکردی و از این حرفا اما ته دلش کعلوم بود خوشحاله ! 

هیچی کذشت مادر شوهرم اینا اومدن خداروشکر مهمونی خوب بود :) مادر شوهرم برای خونمون ۵۰۰ ت کادو داد! من کلی خر ذوق شدم تشکر کردم 

تازه تولدم نزدیکه هی شوهرم کف پول ندارم باید جمع کنیم خرج نکنیم گفتم باشه نمیخواد خرج کنی زیاد بریم برام یه مانتو بگیر  فقط برای محرم مانتو مشکی ندارم کفت باشه در حالی ک برای تولد پارسالش ک نامزد بودیم من یه تولد توپ گرفتم براش  خیلی سورپرایز شد زفتیم خرید من همش حواسم بود خیلی گرون نخرم !!! فقطم یه مانتو خریدم روسری خواستم بگیرم دیدم یکم تو قیافه اس نگرفتم ... اما باز گفت بگیر هز چی میخوای اما من نگرفتم ...

این دفه من کوتاه اومدم گفتم عیب نداره به جاش پولمونو جمع میکنیم !!!!

اینم بگم ما ماهی ۱۶۰۰ قسط میدیم برای وام خونه کل حقوق من میره برای قسط !!! یعنی من اصلن حقوقم دستم نمیرسه !!! 

یهو امروز اس اومد براش من تو اشپز خونه بودم گوشیشو نکا کردم دیدم موجودیش از اونی ک من قکر میکزدم خیلی کمتره!!!!! 

گفتم چیزی خریدی!!؟؟ خرجی کردی؟!؟

گفت نه خب خرج میشه دیکه...

میگم یعنی چی خرج میشه من هواسم به خرجا هست ک الکی خرج نشه!!!!

نشست برای من حساب کرد ک پول چی شده!! 

اما باز درست در نمیومد گفتم بگو این ۳۰۰ ت این وسط چی شده؟!؟ یهو کفت هیچی دیدم مامانم میخواد قسط بده ! دیدم برامون ۵۰۰ ت کادو اورده ۳۰۰ ت پول قسطشو من دادم 😑😑😑  همین حوزی نگاش کزدم فقط😕

خدایا شکرت❤️

من مشکلی ندارم کمک مامانش کنه! اما اخه چرا به من نمیگه؟؟؟ انقد نااحت شدم تازشم این همه به من میگه خرج نکنیم بعد میر ۳۰۰ قسط مامانشو میده؟!؟؟ اعصابم خرده خیلی خرد من خر همه حقوقمو میدم برای قسط این اقا جای این که جمع کنه میبخشه 

خدایا شکرت❤️

اگر مامانش نداشت ۵۰۰ ت نمیداد این برای چی باید قرمزی کنه بره ۳۰۰ ت برگردونه؟؟؟ به منم نگه؟؟ میگم پس منم برم ۱۵۰ ت ک مامانم برام خرید کردرو پس بدم!؟؟

خدایا شکرت❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم هرچی خرج نمیکنم و قید خیلی چیزا رو میزنم،به جاش اون از اونطرف ولخرجی میکنه منم حالا فهمیدم که اشتباه کردم،زنی که خرج نداره ارج نداره،هرچی من کمتر خرج میکنم دست اون بیشتر بازه برای ولخرجی،از خودم بدم اومده بخاطر این حماقتم.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐

عیب نداره تازه ازدواج کردی یکم بگذره میگه ،شوهر منم از تعداد خونه هاش و پولاش ب من چیزی نمیگه و خودم میرم سر گوشیش میفهمم چی به چیه ،دیروز فهمیدم فرزند معنوی داره (یعنی خرج یه بچه پرورشگاهی  رو میده )شوکه شدم چرا به من نمیگه .خواهر شوهرم گفت همه مردا اینجوری هستن ی مدت بگذره باهات راحت میشه میگه

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اگر مامانش نداشت ۵۰۰ ت نمیداد این برای چی باید قرمزی کنه بره ۳۰۰ ت برگردونه؟؟؟ به منم نگه؟؟ میگم پس ...

نه بابا فایده نداره ،چیزی نگو 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

به نظر من دلت برا مرد جماعت نسوزه من مث تو بودم استارتر شوهرم بهم میگفت تو مراعات نمیکنی حالا ماهیانه ازش پول میگیرم وبه این نتیجه رسیدم زنی که خرج داره ارج داره هرماه هم برا خودم خرید میکنم اصلا هم فکر پسانداز نیستم معلوم نیست کی بیفتم بمیرم پس انداز رو میخوام چکار؟

ربِّ لا تَذرنی فرداً وانتَ خیرُ الوارثِین😢
2738

منم اوایل ازدواجم کار میکردم قسطارو میدادم پولا شوهرمم پس انداز میکردیم ک خونه بخریم الان بعد از 7 سال اصلا یادش نیس ک من قسطا رو میدادم میگه تو کی کمک کردی 

منم الان ی ساله نشستم خونه نه کار میکنم ن چیزی میگم میخام خونه دار باشم تفریح کنم استراحت کنم لذت ببرم تو هم برو کار کن بیا خرج منو بده

مردا همشون اینجورین حرف نمیزنن انتظار داشتی چی بگه 

بگه میخوام ۳۰۰ بدم مامانم؟حق داشتی بدونی ولی این مورد از مرد جماعت بعیده منم بارها ب مامانم وضعشون خوب نیس کمک کردم شوهرم خبر نداره خب غرور داریم ما آدما

یعنی ما ی دوماد داریم همین مدل ، بعد ۱۰ سال هنوزم همین رفتار و داره، جدیدترینم اینه که کل فامیلشون میخواستن با تور برن سفر ، خواهرم گفت دختر کوچیکمو واسش بلیط نمی گیریم که هزینه هامون کمتر بشه واسه غذا هم از غذای خودمو همسرم و اون یکی دخترم بهش  غذا میدیم ، خلاصه که اینطوری برنامه ریزی کرده ، دو روز قبل رفتن میفهمه که ی خواهرشوهرش گفته من نمیام چون پول ندارم شوهرش هزینه خواهرش و شوهرخواهرش و خواهرزاده اش داده که اونام بیان سفر ، جالبه اصلا به خواهرمم نگفته ، چه حرصی میخورد