2737
2739
عنوان

پیاز ندارم وای چی درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 513 بازدید | 85 پست

لوبیا و زردچوبه و فلفل سیاه و نمک و دارچین و رب و روغن با هم قاطیشون کنین تو تابه.تفت که داده شد، تو یه کاسه چنتا تخم مرغ بشکونین هم بزنین بریزین رو مایه تون بدون اینکه هم بزنین.بعد سرشو بپوشونین به مدت ده دقیقه با شعله کم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اصلا شام به کنار!!!!چرا نباید تا سر کوچه نری بدون اجازه ش؟!!!!!!!!!

نمیزاره محدودم کرده شدید رفتم پیش روانپزشک گفتم گفت چون زیبایی میترسه از دستت بده گفتم خانوم دکتر یعنی تا اخر عمر باید تو قفس باشم :؟

2731
بخدا خستم شوهرم خوبه هااا ولی محدودم میکنه شدید توقفسم

الهی عزیزم ، خیلی سخته نمیخوام باعث دلخوری بشم ولی سعی کن متوجه رفتارش کنی وگرنه تو دراز مدت افسردگی میگیری ، شما بعنوان ی انسان حق زندگی داری چرا باید از بیرون رفتن منع بشی 😔😔😔

2740
الهی عزیزم ، خیلی سخته نمیخوام باعث دلخوری بشم ولی سعی کن متوجه رفتارش کنی وگرنه تو دراز مدت افسردگی ...

نمیدونن حالم خیلی بده ازاد نیستم به مامانم میگم میگه میخای چیکار بری خیابون بشین خونت

ایسگا گرفتی؟ ب شوهرت بگو دست کنه جیبش اگه میشه

همه چی دارم خونه شوهرم هیجی کم نمیزاره وضع مالیش خوبه خداروشکر از هواس پرتی منه نمیگم جی تموم شده اونم هواسم اصلا نبوددد

نمیدونن حالم خیلی بده ازاد نیستم به مامانم میگم میگه میخای چیکار بری خیابون بشین خونت

ی تاپیک جدا بزن مشورت بگیر ، مشکلت خیلی حاده ، من که اصلا نمیتونم این چیزا رو تحمل کنم ، من اجازه مسافرت کردن تنهایی از همسرم میخوام فکر میکنم اگه بهم اجازه نده بهم ظلم کرده شما تو حق و حقوق اولیه ات موندی 

2706