2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نازی

مبارکه

دعا کن این جواب ازمایش منم باشه

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
[QUOTE=101531015]نوشته بیشتر از ۲۰۰ دیگه مبارکه ،،هوراااااا[/Q ممنونم خدایاشکر...بچه ها ممنونم بلخش ...

مبارکه چند روز بعد از تاخیر مثبت شد

خدایا خودت مواظب همسرم و پسرم باش،خدایا شکرت بابت همه چیزی که بهم دادی ،خدایا خودت مواظب همسرم باش و کاری کن که هیچ وقت جلو من و پسرم شرمنده نشه
2740

دوست عزیز مبارکت باشه انشاءالله صحیح و سالم بغلش بگیری ،با دیدن نوشتت و مثبت بودن آزمایشت توی دلم احساس خوشحالی کردم ،گوارای وجودت... میشه برای منم دعا کنی که منم این روزا رو تجربه کنم وخدا به ماهم نی نی بده ما سه ساله که منتظریم..

میشه لطفا برام دعا کنی آخه خیلی وقته که منتظرم خدا ی معجزه مهمونم کنه..
دوست عزیز مبارکت باشه انشاءالله صحیح و سالم بغلش بگیری ،با دیدن نوشتت و مثبت بودن آزمایشت توی دلم اح ...

عزیزم ان شالله به حق حضرت عباس و امام جواد زود نتیجه بگیرین...

اللهم عجل لولیک الفرج

استارتر من خودم تواقدامم برام چندتاسوال پیش اومده ممنون میشم جواب بدی؟

1)پریودات منظمه یانامنظم؟

عذرمیخوام چجوری اقدام کردید(منظورم اینه که یک روز درمین؟یا روز تخمک گزاری)

تروخداجوابموبده❤❤

خدایاشکرت