2737
2734

خداقربونش برم واسه بعضیادوتا سه تا مقدرمیکنه اونوقت برای من و امثال من قحطیش اومده دیشب رفتیم عروسی دخترازمن چندسال کوچیکتربودچندسال پیش بایکی ازاقوامش ازدواج میکنه بعد دوسال طلاق گرفت بدون دلیل تااینکه سه چهارماه بعد ی پسر مهندس پولدار ازی خانواده اصیل عقدش کرداون موقع فهمیدیم که این دوتاباهم دوس بودن علت جداییشم همین بوده شوهرش فهمیده بوداونوقت دیشب چه جشن مفصلی براش گرفتن یایکی دیگه دوهفته پیش دختربارسومش بودهرسه بارم چه جشن مفصلی هرسه تاهم مجردبودن اونوقت من بیچاره نجیب ٬تحصیل کرده٬قیافه خوب با۲۸سال سن دوسه تاخواستگاربیشترنداشتم البته مثل خودم کم نیستن میدونم ولی خب ماهم تواین زندگی نیومدیم که فقط بیننده باشیم یااینکه زجربکشیم پس عدالت خداکجاست؟؟؟توروخدانگین ی نفربهتربرات کنارگذاشته که بنظرم مسخرس٬هم شاغلم هم باشگاه میرم هم خوشتیپم ایناروگفتم چون ی عده الان میگن اینکارارو انجام بده رد خورنداره والا خودمم موندم مشکل ازکجاست این همه من سرنمازام دعاهام چله گرفتنام گریه کردم والتماس کردم ولی بی فایده بخدامامانم  ازغصه من بیماریش چندبرابرشده ازبین رفته خودمم افسرده شدم مابقی مشکلات زندگیمونم که بماند  توروخدادعاکنید پس زودتربمیرم بخداخودمم دبگه توشهرکوچیک جلو دوستوآشنا خجالت میکشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چون پسر نانجیب زیاده برای دخترای نانجیب

اگر نجیبی نجیب کمه بخاطر همین

الطیبات لطیبین 

الخبیثات للخبیثین

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2738

انشالله هرچی صلاحته همون پیش بیاد برات، کدوم شهری؟ شمالی؟

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

عزیزم ایشاا. شمام خوشبخت میشی اینجور زندگیای متفاوت همیشه هست نباید بهش فک کنی اذیت میشی یکی چقد خوببو پاک بدبخت میشه یکیم میبینی هرزه خوشبخت میشه

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

واقعا نمیفهمم چرا انقد واس خاطر ظاهر زندگی ملت داری خودتو از بین میبری

هرکی متاهله عاشق مجردیه هر کی مجرده عاشق متاهلی ... چ دنیاییه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2706