2737
2734
عنوان

هوو 😡

| مشاهده متن کامل بحث + 30472 بازدید | 511 پست
تو یا مردی یا کلا رد دادی زندگی امروز و شرایط امروز با دوره کنیزی و برده داری مقایسه میکنی کدوم خری ...

وووووووووااااااااااااا من مثال زدم گفتم این همه کار به جون خریدیم که زن دیگه ای از کنار زندگیمون رد نشه درصورتی که رد میشه 

بعدشم من کی گفتم یه خانم دیگه که هم سطح خودم باشه بیاد کارهای منو انجام بده اون داخل خونه خودش خانم خونه خودش باشه منم خانم خونه خودم باشم بلخره یه مرد یه شب خونه من یه شب خونه اون اون شبی که شوهر نیست به خودم و آرامش میرسم خستگی در میکنم  همین

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
وووووووووااااااااااااا من مثال زدم گفتم این همه کار به جون خریدیم که زن دیگه ای از کنار زندگیمون رد ...

اصلا کارت و حرفات و حالت کلا خوب نیست همین حرفا میزنید که نتیجه اش میشه یه مشت انگل شهوت ران که هر شب باید سک س داشته باشه و چون امشب تو نمی تونی و خسته ای پس باید بره یک زن دیگه بیاره مگه تو چکار می کنی تو خونت کوه میکنی؟مگه عهد بوقه که زن ها از ارد کردن گندم تا پختن نون و اب کشیدن از چاه خودشون انجام میدادن شما همه چی رو با حرمسرای شاهی اشتباه گرفتی چقدر راحت شوهرت با بقیه تقسیم میکنی ادمی که به زندگیش تعصب نداشته باشه از کیان زندگی اش حافظت نکنه ببخشید دو زار نمیارزه اصلا ریپلایم نکن که تمایل ندارم باهات هم صحبت باشم

حامله نیستم تیکر اتمام مشکلات عمده و اصلیمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتنش برات راحته ولی تحملش سخت

نه امتحان کردم یبار ولی اون خانم مثل بقیه خانم ها دلش میخواست میم مالکیت بذاره نتونست البته من خیلی باهاش صحبت کردم ولی راضی نشد اولش فکر میکرد بیاد من کات میکنم ولی خودش کات  کرد   

این↩ تاپیک ↪همیشه حال دلمو خوب میکنه سرشار از انرژی مثبت دوست داشتی یه سر بزن سهم دلتو ببر 
2731
اصلا کارت و حرفات و حالت کلا خوب نیست همین حرفا میزنید که نتیجه اش میشه یه مشت انگل شهوت ران که هر ش ...

چه دلیلی داره که توهین میکنی اتفاقا من هم به خودم خیلی میرسم همه به زندگیم هم به شوهرم واین اصلا دلیل خوبی برای ازدواج مجدد نیست مگه اول تا آخرش زندگی فقط شهوت شما تاحالا نشده دلت بخواد تنها باشی فکرت آزاد باشه ولی تهش نتونستی و ریختی درون خودت یا همیشه نمیگی خوشبحال مجردها بعد مجرد بودی میگفتی خوشبحال متاهل ها حالا اگر کمی فیتیله حسادت و بیاری پایین متوجه میشی زن دوم همه این موقعیت هارو بهت میده درضمن یه نفر تکی سوگلی نمیشه 

میدونی چرا نامزدی خوش میگذره چون از ترس بهم خوردن همش میخوای به همسرت بفهمونی تو بهتری از ترس رقیب خیالیت ولی بعد عروسی میکی خیالم راحت شد دیگه راه فرار نداره 

اگ بازم نفهمیدی بهت پیشنهاد میدم حتما با مشاور صحبت کنی 

حالا چرا فکر میکنید با حضور یک زن دیگه شرایط سخت میشه اتفاقا هوو باعث زیبایی هوو میشه و اگر واقعا خو ...

لطفا تفکرات مریض خودتون رو برای ما نپیچید،من شخصا نه شوهرم زن صیغه ای داره نه دوست دختر و نه زن دوم خیلی ها هم مثل من هستن 

چه دلیلی داره که توهین میکنی اتفاقا من هم به خودم خیلی میرسم همه به زندگیم هم به شوهرم واین اصلا دلی ...

تمییز نبودن و حوصله نداشتن برای رابطه و خسته بودن و شک داشتن و کلا هیچ چیز دلیل بر این نیست که شوهر باید بره زن دیگه بگیره بعضی وقتها همه اینکارارو شوهر آدم انجام میده یعنی خسته هست و شلخته هست و ...‌الان باید چیکار کرد باید رفت دوباره شوهر کرد یا اینکه انسان باشیم و به هم احترام بزاریم 

نه امتحان کردم یبار ولی اون خانم مثل بقیه خانم ها دلش میخواست میم مالکیت بذاره نتونست البته من خیلی ...

عزیزم مثل شما وجود نداره بهتر نیست بری پیش روانپزشک شاید مشکل از مغز شما هست

2740
چه دلیلی داره که توهین میکنی اتفاقا من هم به خودم خیلی میرسم همه به زندگیم هم به شوهرم واین اصلا دلی ...

اگه واقعا نیاز به تجدید قوا داری چرا با همسرت سفر نمیری مگه زندگی فقط اون کارهاست😐

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

اگر بهت توهین کردم ازت معذرت میخوام ناخواسته بوده ولی فکرت مسمومه بیماره این تفکر از ریشه غلطه چند همسری تو اسلام هم اگر کسی واقعا عامل بخواد باشه شرایط خاصی داره که با توجه به شرایط زندگی های امروزی اصلا امکان پذیر نیست حالا مردا به اسم اسلام رو کثافط کاری هاشون سرپوش و کلاه شرعی میذارن مدیون دنیا اخرت زنشون و همچنین بدنام کردن قوانین اسلامن نمیدونم چی بهت گفتن چه جوری شست و شوی مغزیت دادن خدا میدونه ولی لطفا اگر میخوای این افکار مسخره رو ترویج بدی اسم کاربریت عوض کن که یک ملت از جمله خودم به مذهبی های واقعی بدبین نکنی 

حالا چرا فکر میکنید با حضور یک زن دیگه شرایط سخت میشه اتفاقا هوو باعث زیبایی هوو میشه و اگر واقعا خو ...

احسنت
من هم دقیقا مثل شما فکر میکنم ولی این خونه تعددی نیازمنده یه مرد مقتدره که اجازه نده خانومها باهم دعوا کنن یا تو زندگی همدیگه دخالت کنن ...

اگر بهت توهین کردم ازت معذرت میخوام ناخواسته بوده ولی فکرت مسمومه بیماره این تفکر از ریشه غلطه چند ه ...

حدیث داریم که حلال خدا تا قیامت حلال و حرام خدا تا قیامت حرامه ...

قران هم برای تمام زمانها و مکانهاست نه فقط مختص یه جا ....

ضمن اینکه در حال حاضر مسئولین و مراجع تقلید ( آیت الله مکارم ، آیت الله نوری همدانی و ... ) تعددی داریم

حدیث داریم که حلال خدا تا قیامت حلال و حرام خدا تا قیامت حرامه ... قران هم برای تمام زمانها و مکانه ...

باشه تو خوب برو برا شوهرت ده تا زن بگیر مگه من گفتم تعدد زوجات حرامه گفتم شرایط خاص خودش داره که عملا نمیشه بعدم این همه جک و شایعه پشت مراجع درست میکنن تو رفتی دیدی که ایت الله مکارم دوتا زن داره چرا الکی جو میدی 

شماره شوهرتو بده با یکی اشناش کنم خیلی دختر خوبیه

با یکی آشناش کنی یعنی رابطه حرام من برای زندگی کردن میخوام اگر واقعا سراغ دارید چراکه نه درخواست دوستی میدم باهمدیگه بیشتر آشنا بشیم بیاییم برای خواستگاری رسمی

2706