2737
2739

بچه ها لطفا زوووود قضاوت نکنین و نگین که خوب چرا اینجوری میکنی و .... چون همسرم بشدت ادم عصبی بداخلاق لجباز خسیس و ... یعنی یه جورایی همدیگرو داریم تحمل میکنیم بخاطر بچه ها.

دیشب وقتی گوشی دستم بود شوهرم گیر داد و گفت بسه دیگه همش سرت تو گوشیه. چن روز پیش ازش خواستم که بهم پول بده بسته اینترنتی بخرم. گفت ندارم من هم از حساب خودم خریدم تا اینکه دیشب بهم گیر داد که چرا همش سرت تو گوشیه تا اینکه یه منو تهدید کرد و گفت که برو خونه مامانت اونجا همیشه سرت تو گوشیت یاشه منهم گفتم باشه پاشو همین الان منو ببر خونه مامانم. من خودم همینجوری به خونت نیومدم که. بعدش گفت که من فردا اون سیم کارتتو میسوزونم. و امروز بعد ازظهر هم همین اتفاق افتاد و ددیدم که خطمو سوزونده چون به اسم خودش بود .من هم بهش زنگ زدم گفتم بدون که این کارت برات سنگین تموم میشه.

بچه بازی بوده بخدا

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جنگ راه ننداز تو زندگیت عزیزم

کار شوهرت و حرف شما هیچ کدوم درست نبوده واقعا

درخواست دوستی قبول نمیکنم. اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن؛ من نظر شخصی خودمو توی تاپیک استارتر میگم برامم مهم نیست که نظر مخالف نظر من چیه ؛ وقت و حوصله ی جر و بحث هم ندارم.
2738

ببین بامردها یکم سیاست  بخرج بدی کم و زیادبه خواستت میرسی 

آخه چرا از مشکلای کوچک الکی مشکلای بزرگ برای خودتون درست میکنید 

اونم وقتی که بچه دارید تو خونه 

حالا می بینی حساس شده یه مدت جلو اون گوشی نکن 

گناه دارن طفلکیا 

2706