2737
2734

من سی سالمه ،، به دلایلی نتونستم ادامه تحصیل بدم. .. الان میخام کامپیوتر یا حسابداری رو تا آخر ادامه بدم بلکه بتونم یه جایی شاغل بشم. .... بنظرتون دانشگاه بهتر یاد میدن یا آموزشگاه آزاد برم ؟؟ دانشگاه هم بدون کنکور میخام برم معدل کتبی م 17 بود ،،، اکه شرط معدل بخوان فکر کنم اوکی باشه معدلم. ... ممنون میشم راهنماییم کنید 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چون هدفتون کار عملی است اموزشگاه بهتره تکنیک های بدردبخور تو فضای کاری را اموزش میده دانشگاه درگیر مباحث نظری میشید 

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

اول خوب فکراتو بکن  ولی به نظر من اموزشگاه برو دانشگاه رشته خوب خوبه ولی رشته هایی که اینده نداره خودت که میدونی من جات بودم دوره کامپیوتر و حسابداری اموزشگاه میرفتم

تیکر بارداری نیست.درسته الان روزهای خوبی رو نمیگذرونم درسته الان دنیا به کامم نیست از خیلی جهات درسته الان دوران سختی رو میگذرونم ولی بدون به امید صبح روشن میجنگم  تا از این روزها بگذرم اندکی صبر سحر نزدیک است .میرقصانم زندگی را به ساز خودم
2738
اول خوب فکراتو بکن  ولی به نظر من اموزشگاه برو دانشگاه رشته خوب خوبه ولی رشته هایی که اینده ندا ...

خیلی ممنونم دوست عزیز. .... اکثریت به آموزشگاه آزاد رآی مثبت دادن. .. از شما هم سپاسگزارم