2733
2739

گوجه هارو بشور خرد کن نمک بزن  بریز تو دبه  بذار دو سه روز تو آفتاب بمونه.روزی دو سه بار لهش کن بادستهات.بعدش که حسابی نرم شده بود با آبکش صافشون کن بذار بپزه.تند تند هم بزن ته نگیره.آخرسر  که سفت شد نمک و روغن بزن بعد خاموش کن نصفه روز بمونه سردبشه.بعدش بریز تو ظرفهات و برش دار.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منمان من اینجوری درست میکرد اول گوجه ها رو بشور بعد خوردشون کن بریز تو دبه بزار تو آفتاب یه یک روزی بمونه خودتم روزی دو سه بار با دستهای تمیز تو مشتت له کن گوجه ها رو کامل دیدی که له شدن از صافی رد کن جوری که فقط آب گوجه میمونه اونو بریز تو ظرف مورد نظرت و بزار رو اجاق آخرش که کاملا آبش کشیده شد نمک بزن یادت باشه یک ساعت آخر رو باید همش بزنی تا ته نگیره

2731
اخرای رب درست کردن بدجوری میپره هم همه جا رو کثیف میکنه هم دستت بدجوری میسوزه. شماها راهکار ندارین ا ...

عزیزم خالم درست میکنه میگه با شعله خیلی کم میپزه اصلا هم نمیپره.شعله رو خیلی خیلی کم‌کن

عزیزم خالم درست میکنه میگه با شعله خیلی کم میپزه اصلا هم نمیپره.شعله رو خیلی خیلی کم‌کن

اره اینطوری احتمالا نمیپره.ولی خیلی هم طول میکشه.   ما حوصله مون نرفت با شعله زیاد پختیم تو حیاط؛ صدکیلو گوجه ؛ برای ما 21 کیلو رب داد.

2738