2737
2739
عنوان

از محبت بخاطر شهوت بیزارم شما هم اینجورین

| مشاهده متن کامل بحث + 3220 بازدید | 133 پست
نه سنتی

پیام های منو بالاتر بخون شما بهتره ریشه مشکلتونو پیدا کنین

پروردگارا یاری ام ده تا بدون اینکه از ایمان افراد بپرسم و بدون اینکه بدردم بخورند ، همدل و همدردشان باشم زیرا در سودای هر انسانی “ روح تو ” خانه گزیده است !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درسته ولی همه این ها مانندزنجیر به هم متصل هستن زمانی که تعهدباشه عشق هم باشه و....ولی اگر چرخه رابط ...

بنده هم عرض کردم شرط لازمه ولی کافی نیست . حالا هی شما دنبال چرخ و زنجیر چرخ و ماشین و موتور باش

خدایا ازت ممنونم که بهترین شوهر دنیا رو نصیبم کردی   
2728
بله اینا مهمه ولی هدف اصلی ازدواج شهوت نیست خودمو گول زدیم و بخاطر همینه همه دنیا شدن بنده شهوت در ا ...

خب عزیزم ارامش را چی میاد؟

ارامش عواملی داره تا این عوامل در کنار هم جمع نشن ارامش ایجاد نمیشه.

برای رسیدن به ارامش:

درک متفابل 

خوش اخلاقی

داشتن معیشت زندگی مناسب

گرامی داشتن هم

براوردن نیازهای عاطفی

اما رابطه جنسی می تونه مانند خون در رگ به موارد دیگر حال وهوای دیگری بده وکمبودهای دیگر را هم تا حدودی تحت پوشش قراردهد.

بنده هم عرض کردم شرط لازمه ولی کافی نیست . حالا هی شما دنبال چرخ و زنجیر چرخ و ماشین و موتور باش

خب عزیزم حرف من هم همینه.

اما متاسفانه بعضی ها به رابطه جنسی ازبعد منفی نگاه می کنند وفکر می کنند یه نوع حس حیوانی است درصورتی که این رابطه درجایگاه خودعبادت محسوب میشه وعضولا ینفک زندگی است اگر حس نیاز ومیل جنسی در زن ومرد نمی بود اصلا ازدواجی شکل نمی گرفت ونسلی از بشر باقی نمی ماند.

خب عزیزم حرف من هم همینه. اما متاسفانه بعضی ها به رابطه جنسی ازبعد منفی نگاه می کنند وفکر می کنند ی ...

اینکه یک مرد با همسرش مثل یک ملکه رفتار کنه و بهش احترام بزاره و تمام تلاش خودش رو بکنه تا آب تو دل زنش تکون نخوره هم عبادته دیگه درسته ؟ راستش حرفاتون مثل این خانوم جلسه ای هاست به همین خاطر فکر کنم به دل نمیشینه وگرنه هیچکس مخالف رابطه جنسی و زناشویی و اهمیت اون در تحکیم روابط نیست ولی وقتی در اولویت قرارش میدین اذیت کننده میشه . 

2740
اینکه یک مرد با همسرش مثل یک ملکه رفتار کنه و بهش احترام بزاره و تمام تلاش خودش رو بکنه تا آب تو دل ...

عزیزم اشتباه برداشت نفرماییدوقضاوت نفرمایید.

له یه خانم مانند ریحانه بهشتیه اونا بایدبوییدوبوسیدونهایت مهربانی واحترام را به او داشت ان قدر در اسلام در مورد احترام گذاشتن به زن سفارش شده که هیچ مکتبی به گرد ان هم نخواهدرسید.

بله زن یه ملکه به تمام معنا است ولی عزیزم این ذهنیت غلطی که داره در جامعه رایج میشه که شوهرم منو برای رابطه می خواد باید اصلا ح بشه والا می تونه خطرناک باشه یه پازل وقتی درست چیده بشه زیباست ولی اگر بخواهیم این پازل را دستکاری کنیم یه چیز خنده دارمیشه.

من نمیگم همه چیز رابطه جنسیه ولی اینکه بخواهیم اونا از یه کل تفکیک کنیم ان پازل زیبا نظمش بهم خواهدخورد.

عزیزم اشتباه برداشت نفرماییدوقضاوت نفرمایید. له یه خانم مانند ریحانه بهشتیه اونا بایدبوییدوبوسیدونه ...

من قضاوت نکردم فقط اولویت بندی شما رو قبول ندارم . شما رابطه جنسی رو در اولویت قراردادین بعد محبت و عشق و تعهد و این چیزا رو . من میگم اینا در کنار همه که معنی پیدا میکنه . همین 

استارتر چقد سخت گرفتی زندگی رو برای خودت😐

خیلی ببخشدا ولی خب خیلی وقتا شده که حتی من خواب بودم نصفه شب یهو دیدم شوهرم ...هرچی هم بگم خوابم میاد فایده نداره فوقش میگه من کاری بهت ندارم دو دقه ای بخواب😂😂😂حالا بیام خودمو عذاب بدم که من وسیله ی تخلیه اشم و فلان و بیسال...نبابا تازه کلی ام بهش می خندم و خیلی نامحسوس خوشمم میاد چون خودمم از رابطه لذت می برم اما زیاد تابلو نمی کنم که عادت نکنه هردفعه بدخواب بشم😎

بله اینا مهمه ولی هدف اصلی ازدواج شهوت نیست خودمو گول زدیم و بخاطر همینه همه دنیا شدن بنده شهوت در ا ...

عزیزم شما بیشتر معاشقه میخای تا رابطه .مشخصه از حرفات که از رابطه زیاد لذت نمیبری .فک میکنی بقیه مردا چجورین .شب و روز فقط ناز میکشن و قربون صدقه میرن .باز خوبه همسر شما واسه رابطه مشتاقه..همسر منکه از اول اینقد سرد بود واسه رابطه هم هیجان و اشتیاق زیادی ندلشت 

《این جهان کوه است و فعل ما ندا         سوی ما آید نداها را صدا》
استارتر چقد سخت گرفتی زندگی رو برای خودت😐 خیلی ببخشدا ولی خب خیلی وقتا شده که حتی من خواب بودم نصف ...

واقعا نگرش ها چه قدر متفاوته شما داری با نگرش مثبت به این قضیه از زندگی لذت می بری واستارتر با نگرش منفی داره خودش را اذیت می کنه واز زندگی رنج می بره.

استارتر چقد سخت گرفتی زندگی رو برای خودت😐 خیلی ببخشدا ولی خب خیلی وقتا شده که حتی من خواب بودم نصف ...

افرین به تو زن زندگی 

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706