2733
2739
عنوان

سفر کیش

1631 بازدید | 23 پست

سلام دوستان.

برای دو شب اقامت چه هتلی رو پیشنهاد میکنید.

خودم مد نظرم لیلیوم هست. تجربیات تون رو بگید ممنون میشم.

و اینکه کدوم کشتی های تفریخی ش بهتره وکشتی آکواریوم چی؟؟

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کشتی های تفریحی که ۳ تا هستش قیمتاشونم ۲۰ تومن اختلاف دارن گوهر سوار نشو که بدرد نمیخوره کشنی آکواریومی هم پول الکیه چون اصلا تنوع ماهی مثل قبل نیست بدر نمیخوره ولی حتما شاتل و پاراسل و برو که عالین

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2731

من هتل شايگان و مارينا پارك پيشنهاد ميدم

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏

لیلیوم نرفتم ولی من بودم یه هتل سه ستاره معمولی انتخاب میکردم بیشتر خرید میکردم . واسه من فقططط حموم و جای خواب مهمه خوش بگذره . نپزی فقططط

هر چی آرزوی خوبه مال تو دوستم

دوشب خیلی کمه بنظرم هتل ۳ ستاره بری و ۳ شب و ۴ روز باشی بهتره ۲ شب نرفته باید برگردی

با کمترین هزینه عکسهای قشنگتون و براتون کلیپ میسازم کلیپ تولد،ماهگرد،ولنتاین،عروسی،نامزدی و....پیج اینستا clipsaz123 اگه سفارش داشتین بگین از نی نی سایت هستین که تخفیفم بدم😍بهترین هدیه برای کسایی که دوسشون دارین
2738

من هلیا رو دوست دارم شایگان و پارمیدا هم خوبه 

هتلی بگیر که دسترسیت به همه جا خوب باشه 

کشتی تفریحی ها رو هیچ کدومو دوست نداشتم ولی جنگ اکبر اقبالی هر دفعه رفتم عالی بوده 

حواست باشه اگه چیزی میخوای بخری از قبل تو شهر خودتون قیمت بگیر 

رستوران های موزیکالش خوبه من شاندیز ساحلی رفتم نسبت به شاندیز های دیگه گرون تره ولی موزیک و غذاش خوب بود 

تو فرودگاه تهران هم بلیطی چیزی نگیر هتل و کیش قیمتش بهتره 

شب اسکله رو اصلا از دست نده 

من هتل ویدا رو پیشنهاد میکنم. کشتی هم به اصرار همراهنم نوید رو یکبار رفتم که فقط روی عرشه خوب بود و از برنامش اصلا خوشم نیومد. البته روحیات و سلیقه ها متفاوته. من بیشتر تو ساحل و پلاژ بودم. پارک دلفین هم برای یکبار خوبه.غواصی هم بهتون پیشنهاد میکنم.شاتل و قایق سواری، جت اسکی بسته به اینکه چقدر هیجان دوست داشته باشید

دوشب خیلی کمه بنظرم هتل ۳ ستاره بری و ۳ شب و ۴ روز باشی بهتره ۲ شب نرفته باید برگردی

بیشتر از دو شب نمیتونم چون بعدش برای بوشهر و شیراز بلیط دارم.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
لیلیوم نرفتم ولی من بودم یه هتل سه ستاره معمولی انتخاب میکردم بیشتر خرید میکردم . واسه من فقططط حموم ...

دیگه هتل که ادم آشپزی نمیکنه.

خرید هم اصلا کیش مناسب نیست. یعنی چیز خاصی ب نسبت جاهای دیگه نداره که بخوام برا خرید وقت بذارم.

بیشتر هدفم تفریحات هست

من هتل شايگان و مارينا پارك پيشنهاد ميدم

میدونی هزینه ش چنده؟

چند سناره س؟

دسترسی ب دریا و اسکله چطوره؟؟

میدونی هزینه ش چنده؟ چند سناره س؟ دسترسی ب دریا و اسکله چطوره؟؟

پنج ستاره 

هزينش نميدونم من دي ماه رفتم 

مارينا كه دسترسيش عاليه به دريا و اسكله

شايگان بيشتر به پاساژا نزديكه تا دريا 

حدود ١٠ دقه پياده تا دريا راهه كه من دوست داشتم شبا با شوهرم پياده ميرفتيم لب دريا

حال من خوب است اما با ❤ تو ❤ بهتر میشوم / آخ...تا میبینمت یک جور دیگر میشوم   خدا جونم خودت مواظب پسرم باش🌸(فَاللّه خَيْرٌحافِظاً وَ هُوَ اَرْحَمُ الرّاحِمينَ)  🌸🌸ممنونم بابت همه چي خداي مهربونم🙏
2706