2737
2739
من خیلی عصبیم ولی همیشه وسط دعوا خندم می گیره    

وای منم اینحوریم مخصوصا وقتی شوهرم از عصبانیت چشاشو گرد میکنه منم خندم میگیره البته قبلا ن ها پا به پاش جیغ میزدم ازوقتی خودمو کنترل میکنم حتی وقتی میخوام جذبه بگیرم خندم میگیره قیافشو میبینم

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هزار بار این حرفارو گفتم  گفتم ک دلم میشکنه اما فردا یادش میره  یا کتکم میزنه فردا می ...

ماهم با شوهرم اوایل ازواج اینجوری بودیم ببشتر مطالعه روانشناسی داشته باش شخصیت خودتو شوهرتو بشناس ببین رفتار درست درمقابلش چطوره خیلی کمکت میکنه 

عزیزم منم چند بار برام پیش اومده فهمیدم هرچقد قلدری کنم اونم بدتر از من میشه چون میخواد جلوی منو بگی ...

مرسی عزیزم حالا ببینم چیکار میتونم بکنم اما چون دوتامونم مغروریم نمی‌تونیم سکوت کنیم  

2728
ن من اصلا یادم نمیره این اخلاقم خیلییی بده

بخاطر اینکه  یا حرفتو نمیتونی کامل بزنی یا بد میزنی و تخلیه نمیشی یجورایی نصفه کاره میمونه تظاهر میکنی بخشیدی ولی با هر دعوای دیگه همه رو وسط میکشی

مرسی عزیزم حالا ببینم چیکار میتونم بکنم اما چون دوتامونم مغروریم نمی‌تونیم سکوت کنیم    

غرورتو باید بزاری کنار ادم مغرور هیچ وقت کاری نمیکنه که کسی بهش بی احترامی کنه این غرور نیست این اختلال روفتاریه عزیزم حتما شما هم تو بچگیت مشکلاتی داشتی که الان تو موقعیت های بحرانی نمیتونی درست واکنش نشون بدی

بخاطر اینکه  یا حرفتو نمیتونی کامل بزنی یا بد میزنی و تخلیه نمیشی یجورایی نصفه کاره میمونه تظاه ...

اصلا یادمم بره هر کاری هر بلایی ک میخواد سرم میاره بعدش میگه گذشته دیگ باید فراموش کنی منم میگم تو بیا منو بزن ناقص کن بعد بگو گذشته