2737
2739

من شوهزم تو عصبانیت بد دهن میشه میگم بخودت توهین کن و با من درست صحبت کن حق نداری تو عصبانی هستی هرچی دلت میخواد بگی منم میتونم بد حرف بزنم ولی احترام نگهمیدارم یکی دوبار جواب داده یکی دوبار ن ببینم زیادی داره پیش میره سکوت میکنم بخاطر اینکه اخترام خودم نره زیر سوال

برسه روزی که منم تیکر بزنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از 16سالگی عروسی کردم هر بار اقدام کردم طلاق بگیرم بخاطر پسرم و شرایطی ک داشتم نتونستم پنج ساله م ...

امیدوارم خدا خودش ادبش کنه و عاقلش کنه عزیزم

فقط 6 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
اول سکوت کن وقتی اروم شد تو شروع کن    

منم ببینم کار بجای باریک کشید همینجوری میکنم خدایی اونم اروم بشه من هرچی غر بزنم یا میزنه بشوخی یا سعی میکنه جبران کنه جواب منو نمیده هی

من اوایل خیلی صبر و سکوت میکردم دیدم داره پرو میشه بدتر ادامه میده.منم مشکل روحی داشتم پیدا میکردم .سرهمین گفتم اگر ادامه بدی من برای همیشه میرم.یه بارم رفتم .اومد معذرت خواهی و دیگه ادامه نداد

2740
من شوهزم تو عصبانیت بد دهن میشه میگم بخودت توهین کن و با من درست صحبت کن حق نداری تو عصبانی هستی هرچ ...

کار ما ب دادو بیداد می‌کشه همسایه ها میان دیگ خجالت میکشم از همه ن من میتونم زبونمو کنترل کنم ن اون همش اشتباهای همو میگیم بحث میشه

من هزار بار این حرفارو گفتم  گفتم ک دلم میشکنه اما فردا یادش میره  یا کتکم میزنه فردا می ...

عزیزم همه آدما چه زن چه مرد یسری اخلاقای خوب دارن یسری اخلاقای بد هیچ زمان هیچ وقت کسی بدون عیب نیست 

حالا تو شرایطی داری زندگی میکنی که یه بچه هم داری پس بجای اینکه مدام آرامش از تو زندگیت بره و غصه بخوری و به خودت فشار بیاری و فردا هزار جور ناراحتیای دیگه بگیری باید تلاش کنی که وضعیت درست کنی اول به آرامش فکر کن باید شوهرت آروم باشه تا اوضاع خوب باشه از جوشاندهای مختلف که واسه آرامش اعصاب خوبه استفاده

کار ما ب دادو بیداد می‌کشه همسایه ها میان دیگ خجالت میکشم از همه ن من میتونم زبونمو کنترل کنم ن اون ...

عزیزم منم چند بار برام پیش اومده فهمیدم هرچقد قلدری کنم اونم بدتر از من میشه چون میخواد جلوی منو بگیره و قدرتشو نشون بده. اخرشم به ضرر من میشه یبارم دست روم بلند کرد من خیلی برام گرون تموم شد مخصوصا توکا بچه داری ،خیلی باید مراعات کنی روانشناسا میگن برای اصلاح رفتار درست نباید مقابله به مثل کنی باید رفتار خوبوودرستو انجام بدی. تا طرف یجورایی ازت یاد بگیره یا باتو ارامش بگیره بخدا من قبلا جرعت نداشتم به شوهرم حرف بزنم دعوا میشد سری از وقتی که مدارا میکنم میبینم بهتر شده میتونم حرفامو جور دیگه ای بهش بزنم میتونم جور دیگه به چیزی که میخوام برسم بالاخره همه این دادو بیداد از بچگی هامون نشات میگیره که درست تربیت نشدیم درواقع اون احتیاج به محبت بیشتر داره.  که اینقد ششلوغ میکنه عین بچه ای که تازه بدنیا اومده و از همه جا میترسه همش گریه و جیغ میزنه

2706