2733
2734
عنوان

کسی هست بتونه درمورد ترک اعتیاد برادرم کمکم کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4237 بازدید | 104 پست
خداروشکر که خوب شدن والله دیگه کلافه شدیم

بخدا ماهم کلافه شدیم یکسره درگیری تو خونه سرو صدا .به خاطر پول زمین و زمان و بهم میزد مامان و بابام داغون شدن.خداکنه به حق علی خدا شمارو هم نجات بده.کسی که اعتیاد داره خودش نمیفهمه این اطرافیانن که داغون میشن

من از معبود یکتایم فقط یک چیزمیخواهم ....نگیردهرگز از قلبم امید استجابت را❤🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متاسفانه برادر من خیلی بی اراده ست

برادرت هنوز از دست مواد خسته نشده..من خودم خیلی دلم برای افراد  معتاد میسوزه طوریکه توی شهر ک میبینم افتادن ی گوشه از خماری دارن میمیرن دیگه ب شوهرم میگم بهشون پول بده برن موادبخرن ک زجرنکشن..آخه از خماری ممکنه بمیرند حتی😢😢

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2731
برادر من نمیره هیچ جا متاسفانه

من که نگفتم برادرت بره

خودت باید بری

دارو بخری

بگی اینا الکی بگو برای درمان سذماخوردگیته

تبه

پا درده

بی خوابیه

یا بریز تو غذا و ابش

چون مثلا حجمشون اندازه یه تخمه کدو هستش

داروهاشم حداقل ۴ هزار

حداکثر ۱۰ هزار

۱۲ هزار

خاک بر سر نمیرفت به زور باهاش میرفتیم در میرفت میگفت من هیچیم نیست برم پیش اینا که حرف مفت بزنن

مشکل همینجاست.ترک مهم نیست که.اینکه از نظر عقلی رشد کنه مهمه.تو ان ای درک و شعورشو بالا میبرن دیگه برنمیگرده سمتش.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خاک بر سر نمیرفت به زور باهاش میرفتیم در میرفت میگفت من هیچیم نیست برم پیش اینا که حرف مفت بزنن

خب تا ترکش زوری باشه باز میره دنبالش..فقط باید خودش بخاد ..خودش بگه من میخام ترک کنم کمکم کنید اونموقعس ک ترکش واقعیه

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢
2740
بخدا ماهم کلافه شدیم یکسره درگیری تو خونه سرو صدا .به خاطر پول زمین و زمان و بهم میزد مامان و بابام ...

دقیقا ما همین اوضاعو داریم واسه خاطر ۵ هزارتومن جنگ به پا میکنه بدی میره میکشه ندی هم خون به پا میکنه

پسر همسایه ی ما پارسال مرد بر اثر اعتیاد جوون بود بیچاره

آخی حتما اور دوز کرده..برادرت اعتیاد ب چه موادی داره

میشه بیشتر توضیح بدی خواهشا؟

ایت الله تبریزیان پدر طب اسلامی ایرانه

اسم نماینده شهرتون رو گوگل سرچ کنید میاره

گوگل بزنید درمان شدگان طب اسلامی

و صد ها هزار پیام و فیلم و عکس رو میبینید

که چطور بیماری های لا علاج خوب شدن

ایشون چندین معتاد که که بدنشون نسبت به درمان مقاوم شده بود و پاسخ نمیداد رو با چند دارو خوب کردن

فقط کافیه تحقیق کنید...

خب تا ترکش زوری باشه باز میره دنبالش..فقط باید خودش بخاد ..خودش بگه من میخام ترک کنم کمکم کنید اونمو ...

پارسال یه بار اومد التماس که کمکم کنید ترک کنم

کمکش کردیم یه ۶ ماهی پاک بود دوباره آلوده شد