2733
2734

پسرم یبوست مزمن داره این اواخر بدتر شده😢 

چهار روزه پی پی نگرده 

دکتر بردمش چند بار  ، اصلا فایده ایی نداره 😢 

خاکشیر ، انجیر ، شربت سنا ، شربت پی ای جی و.   . .. دادم بهش ؛،

دیگه خسته شدم😢😢

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 

خواهر زاده من اینطوری شده بود یه نفر گفت هویج رنده شده بهش بدید دادیم راحت شد بچه

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

مقعدشو با روغن زیتون ماساژ بده

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
خواهر زاده من اینطوری شده بود یه نفر گفت هویج رنده شده بهش بدید دادیم راحت شد بچه

هویج که بدتر میکنه 😕 دکتر به من گفت نخور 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣

من آبشو میگیرم میدم ؛ رندشو امتحان نکردم

خدایا شکرت بخاطر سلامتی بچه هام ،خدایا شکرت بخاطر سقف بالا سرمـ ،خدایا شکرت بخاطر همه چیز...تا ترس از دست دادن چیزیو تجربه نکنی ارزششو درک نمیکنی🌹 
2706