2737
2739

من خودم اسیر زمانم... گیر کردم توی یه دور باطل هی سالها میان و میرن و من سر همون خونه اول که بودم هستم همچنان، فرصتهام از دست میره، بدنم داره پیر میشه و یک عالمه کار نیمه تمام و زندگی نکرده مونده روی دستم... هی گفتن صبر کن، تحمل کن، سکوت کن، بذار زمان بگذره همه چی عوض میشه... آره زمان همه چی را عوض کرده، من دیگه چیزهایی که بهشون اشتیاق داشتم را نمی خوام. زمان اشتیاقم به زندگی را دزدید و ارمغان گذشت زمان برام شده یک دل سنگ و یک روح بی تفاوت... اما هستند کسانی که مثل من نیستن اونا ارباب زمانن... هر ثانیه از عمرشان داره صرف همان چیزهایی میشه که دلشون می خواد. و نگران گذشت زمان نیستن. موفقیتشون نوش جونشون ... راز اسیر زمان بودن یا ارباب زمان بودن در چیه؟!😑😐

💖 گر نگهدار من آن است که من می دانم، شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد 💖

منم اسیرم اسیر 😕

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

سالهاس اسیر زمان وسرنوشتم هیچی هم تغییر نکرد واسم حتی واسه بچه دار شدن ولی خیلیها ارباب زمان هستن وموفق 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
منم اسیر زمانم سریال حریم سلطان دیدین؟  خیلی دوس دارم مث خرم باشم زندگیمو بسازم آیندمو بسازم ...

امیدوارم بتونی تو هم از اسارت زمان رها بشی 🌹

ارباب زمانم...چون از حال لذت میبرم..غصه گذشته رو نمیخورم..و برای آینده ام بعدا که بهش رسیدم اگه مثلا ...

نوش جونت عزیزم 😍💖

ارباب زمانم...چون از حال لذت میبرم..غصه گذشته رو نمیخورم..و برای آینده ام بعدا که بهش رسیدم اگه مثلا ...

ای جونم خوش به حالت آجی کار خوبی میکنی 😀

*گرگ باش تا محتاج نوازش نباشی ..... گرگ یعنی: ارتش تک نفره  تنها ولی وحشی*                    بگذار کفتارها برای خود حکومت خیالی کنند ... نمیدانند سکوت گرگ آغاز یک فاجعه است😞 😃  من برای هدفم قید همه چیز را میزنم خواب که چیزی نیست😃
ای بابا، دیگه بدبخت زمان چیه 😥

والا ديگه😕 هرچي بدي و بدبختي واسه من مياد اصلا حس ميكنم خدا منو افريده واسه بدبختي...... تو اين نيني سايت خيليارو ديدم ك ميناليدن از طلاق يا كتكاي شوهر يا فلان و بهمان اما هرچي فكر ميكنم اونا بازم خوشي ديدن ولي من اون ي ذره خوشي هم نديدم😓

2706