2737
2739

سلام دوستان برنج دشت خودمونه درجه یک با کیفیت تضمینی میدم من قائمشهرم کیلویی بیست تومان

معاون گروه دخملای باحال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
دوستم بیست خیلی زیاده ـما رنج ایرانی استفاده میکنیم ولی تا کیلویی سیزده هم قابل قبوله ـاما بیست یخود ...

شما فکر کنم تازگیها قیمت برنجو نپرسیدین 

معاون گروه دخملای باحال

چه درو زندی ههه؟؟؟؟؟منم قائمشهر درمه سارویمه اینجه شی بکاردمه....برنج هاشمی الان ۱۷...۱۸...۱۹‌‌..۲۰....بیج هم باری ۱میلیونه .....ته خله گرون حساب کاندی

خشونت علیه زنان ؛  همیشه یک چشم کبود    و دندان شکسته    و دماغ خونی نیست!                  خشونت اضطرابی ست که در جان زن است؛ که فکر میکند باید     لاغرتر باشد،  چاق تر باشد،  زیباتر باشد،  خوشحال تر باشد،  سنگین تر باشد،  خانه دارتر باشد،  عاقل تر باشد!                        خشونت آن چیزی است که زن نیست و فکر میکند باید باشد.                                                         خشونت آن نقابی است که زن به صورتش میزند تا خودش نباشد تا برای مرد کافی باشد...
2706