2737
2734
عنوان

لکنت زبان کودک

369 بازدید | 29 پست

چند وقت پیش مهمون داشتم پسرم یه اسباب بازی داشت که  خیلی دوسش داشت

موقع رفتن یکی از احمقای فامیل گفت به بچم که شب خوابیدی من میام اسباب بازی تو بر میدارم 

خلاصه شب شد با جیغ بلند بچه از خواب پریدیم 

که میگفت اومدن اسباب بازیمو ببرن 

همین شد که الان بچه با لکنت صحبت میکنه 

لطفا کمک کنید

وااای چه بد،دختر خواهرم و یکی از بچه های فامیل ترسوند وقتی 3سالش بود،لکنت گرفت،میبردش گفتار درمانی،خیلی هزینه کردن تا خوب شد

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

پسره منم اینطوری شده بود هرروزم بدتر میشد پیش مشارم بردم گفت حسادته داداششو میکنه یک ماهه درس میشع ولی بدترم شد

براش دعا نوشتیم به خدا دوروزه بچه کاملا خوب شد 

اصلا نمیتونست حرف بزنه منم کارم شد بود فقط گریع

2740
یک دفعه 

بنظرم از فامیلتون شکایت کن کل هزینه درمان رو ازش بگیر

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

عزیزم چندسالشه؟؟؟اگه تو سن تقریبا سه ساله بعضی بچه ها اینجور میشن چون میخوان کاملا حرف بزنن زبونشون جلوتر از مغزشون هس،حتما ببر گفتار درمانی چند جلسه....بعدش حتما اجازه بده خودش صحبت کنه حتی اگه نتونست و جمله چندبار تکرار کرد،اصلا به روش نیارین کاملا عادی صحبت کنین....ب فامیل هم بگو جلوش چیزی نگن،من دختر دخترخالم اینجور شد کاملا طبیعی باهاش حرف زدیم براش کتاب داستان بگیر بخون و تکرار کنه،خوب میشه گلم نگران نباش.

دختر قشنگم بهونه زندگی منو بابایی خوش اومدی ب زندگیمون،خدایا مواظب عشقم و دخترم باش
موضوع هزینه نیست من حاظرم هر کاری کنم فقط خو ب بشه 

ی گفتار درمان عالی ببر،سال 90 خواهرم ساعتی 50تومن میداد برا گفتار درمانی،بهترین بود دیگه تو تهران،جای خوب ببر،ایشالله که زود خوب میشه

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2706