2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بيچاره مريضه خب ،طفلى..😔

جــــــــــــــــــااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان این مریضه؟؟ این قیافش اینجوریه.....اتفاقا یکی از موّفق ترین نویسنده هاست

هنوز زنده ام و نفس میکشم!

عروس سفیر هم قشنگه، اونکه با حجابه

سحر قریشی هم تو اولین سریالش خوب بود چهرش،همینطور نرگس محمدی تو ستایش ۱

من چهره سارا روستاپور و خاله نرگس و خانم امینیان روهم دوسدارم

ازچهره و کاراکتر روشنک عجمیان هم خیلییییییی خوشم میاد 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2738

این‌دختر کره ای هایی ک تو فیلما هستن بعضیاشون خیلی نازن. نیلی افشارم خوشگله. تارا بختیازی و مینا حیدری هم تو اینستا دیدم خوشگله. اینا نظرای منن😍🌹

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
خودم☹ پاسخ ۹۹ درصد نی نی سایتیا😐😐😐 عزیزم هر وقت تو خیابون هر سری یه نفر این ریسکو کرد بت بگه خو ...

من نگفتم خودم هیچوقتم نمیگم . اما هر سری که میرم بیرون تا وقتیکه برمیگردم حتی از زنایی که از کنارم رد میشن میشنوم ... اما حیف که شانسم به خوشگلی خودم نبود 

[QUOTE=101745270]جــــــــــــــــــاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا ...

قیافه اش به این شکل بوده.....برید بخونید راجبش اسمش "لیزی ولاسکز" هست....تنها بیماری که داره اینه که مانع از ذخیره سازی چربی توی بدنش میشه

هنوز زنده ام و نفس میکشم!
این‌دختر کره ای هایی ک تو فیلما هستن بعضیاشون خیلی نازن. نیلی افشارم خوشگله. تارا بختیازی و مینا حید ...

کره ایا همشششش عملن

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2706