2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکسو چجوری گوگل میکنن عزیزم

وقتی یه چیزی رو تو گوگل سرچ میکنی برو تو قسمتا عکسا بعد تو کادر سرچ عکس یه دوربین هست بزنی رو اون دوربین میاد که میتونی عکس از تو کامپیوترت اپلود کنی تا گوگل عکس های مشابه و نشون بده البته با گوشی نمیشه این کار و کرد یه راه دیگه داره الان یادم نمیاد هر چی فکر میکنم

راستیاتش من برام زیبایی زنا مهم نیست زیبایی مردا توجه برانگیزتره  

این عکسام چندتا از قشنگترین مرداییه که تا به حال دیدم  

همشونم نچرال و بدون عمل هستن هی نیاید بگید این که فلانه این که بهمانه   

تونی مفهود:

باریش اردوچ:

آیان سامرهالدر:

زین مالک:

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
2731

شاید عجیب باشه اما فلسطینیا یا کسایی که یه رگشون فلسطینیه خیلی خوشگلن مثل تونی مفهود یا جی جی حدید

در کمپین انرژی مثبت شرکت کنید دوستان لینک همین پایینهhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2943096/کمپین-تعریف-کردن-از-صفاته-خوب-و-انرژیه-مثبت
الان واقعا سختمه بشینم یک ساعت تایپ کنم کارایی که از اول کردم رو اگه اشکالی نداره بعد یه تاپیک میزن ...

منم صدا کن تو تاپیکت

صبحانه را میتوان با دسر عاشقانه های شیرین میل کرد...وقتی الکی حواسم را پرت روزنامه خواندن کنم و از فنجان تو چایی بنوشم و بعد با کلی اب و تاب بگویم:  عجیب است...چقدر چای امروز خوش طمع شده...!                                            چشمانت به خنده بیفتد ولقمه نیمه گاز زده ام را از دستم بگیری                                                         و بگذاری دهانت و بگوویی:عجیب تر اینکه نان و مربای امروز هم طمع هیجان انگیزی دارد و هضم،این مزها های ه عجیب،بوسه ای میخواهد که که از ابتدای صبح روی لب های جنابعالی دارد زبان درازی میکند!!                                                                                  بابا تیکر رژیمه ،من مجردم هنوز شوهرم کجا بود که حامله بشم بابا