2737
2739
عزیزم نگفتم شما زشتی که قطعا زیبایی ولی اگه دقت کنی عکسایی هم ک اینجا گذاشتن و از نظر اون کاربر خی ...

بابا تو سایت همه یا خودشون تو خیابونبهشون میگن شبیه فلان بازیگر هالیووده یا دختر عمشون

شوهرای همم برد پیت رد خور نداره است اینا 

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
نه اصلا آرایشم نداره تو عکسش🤕😫

واقعععن است اسمشو نشنیده بودم از اون لحاظ 

مجردن درسته؟

اخه تو تاپیک یکی از خانومای که خواستگار نداشت نوشته بود دختر عمش چه خاستگارایی داره و چقدر دختربدیه اینجوری گفتی تعجب کردم  

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

لعیا زنگنه، عاشقشم

هم جووونی هاش هم الان

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات
2738
میشه دقیق بگی چی کار کردی؟ دکتر شیری؟ حضوری رفتی؟ به ماهم بگو خدا خیرت بده

تو تاپیک تجربیات گرانقدر نوشتم.همه جیزایی که یاد گرفتم و پیشرفتهایی که کردم.یک زن با رفتارش خیلی میتونه قدرتمند بشه.سیاست مداری زنانه را خیلی ها با مکر و حیله میشناسن.ولی سیاست و زنانگی کنار هم در معنای مثبتش،غوغا میکنه.هر چی بلد بودم تاپیکم نوشتم‌.صفحه اولش روزهای بد من هست و صفحه دوم روزای خوبم که شروع شده.تاپیک شلوغ نیست و قفله و کسی هم کامنت نذاشته که وقتت تلف بشه‌.قشنگ میتونی با خیال راحت مطالعه کنی....

دکتر شیری را بله حضوری رفتم ولی کانالش و اینستاگرامش هم خوبه .alirezashiri در اینستا و @drshiri در تل گرام...

من به شخصه شخصیتم آتنا بود .سفت و سخت و کاری و با پشتکار و عاقل  .کم کم آفرودیتم پیشرفت کرد (آفرودیت یه تیپ شخصیتیه  ، در فرهنگ لغت ایرانی مختصر شده کلمه اش به معنی افریته ! چون ایرانی ها از یه زمانی شروع کردن زنانگی را در دختران از بچگی کشتن ! مثلا به پریودی گفتن بی نماز ! یا دختر از اینکه سینه در بیاره خجالت بکشه و ... اینجا نمیشه شرح داد خیلی .مطلب شهید میشه ).الان دختران ما زنانگی شون کم هست خیلی متاسفانه .مادران مونم همین بودن.زن با افرودیت درونش یاد میگیره که در رابطه جنسی چطور خود واقعی ش باشه و لذت ببره و خجالتی نباشه و لذت بده.چون به بدنش افتخار میکنه و... مردها هم این شخصیت زن را میپرستن !زنی که بیرون  از اتاق خواب ملکه باشه و درون اتاق خواب بی پروا ...(صرفا یه مثال محسوس زدم و زنانگی فقط رابطه جنسی نیست)

البته زنی موفق هست که تمام تیپ های شخصیتیش را رشد بده.به لینک زیر مراجعه کن آرکتایپ ها را گفته 

http://www.khodshenas.ir/ArcheTypes/Goddesses

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
بله هیکل لیلا حاتمی تاثیر داره ولی صداش و ارامشش و استایلش و لباسهاش واقعا زنانگی داره . مهلقا مصاح ...

میشه با من دوست بشی یکم راهنماییم کنی. بلکم رفتارم عوض شد. درخواست بدم؟

واسه شفای همه بیماران صلوات... خاصه داداشم جوونن گلم عشقم که تو 24 سالگی ام اس گرفته... تو رو خدا هر کی دید صلوات بگه براش... غم نبینین