2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلن این بازیگرا و اینا همش عمل ولیفتو اینا هستن خودمون ساده ایم که باور میکنیم

خوشگلای واقعی همینایین که تو کوچه خیابون میبینیمشون

آهای طعنه زده چشم تو به چشمای آهو~♡  میدونم قدیمیه ولی دیگه چیزی به ذهنم نرسید😐
2731
خیلی دوستت دارم یکم آرومم کردی

بروووووووو بخدا میام پهنت میکنم دیگه ازاین حرفا بزنی برو خدارو شکر کن مریضی های نادر و صعب العلاج نداری پیش خدا درد بی درمون زیاده همین که سالمیم باید پاشم ببوسیم، بخدا یه ماه پیش رفتم پیاده روی یه زن دیدم خدایا توبه سگ دیدی عین اونا راه میرفت رفتم دستشو بگیرم کمکش کنم خیلی با اوج خوشحالی و خوشبختی ک انگار هیچ مشکلی نداره میگف واسه چی اومدی مگه من مشکل دارم من هیچیم نیس ببین دارم خودم راه میرم بهم میگفت برو برو من اینقد سالمم اومدم پیاده روی، داشت میخندید

چیمون از اینا کمتره واقعا 

دلوین؟

منم دلوینو خیلی دوس دارم خیلی زیباست دنبالش میکنم شبیه دختر منه البته اون چشاش رنگیه

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦
دیشب تاپیک زدم روم نشد بگم پای خودمه😔😔😔

میشه من ببینم 

پسر منم اتگشتای پاش بهم چسبیدن 

موقعی که نوزاد بود خیلی خجالت می کشیدم و همیشه جوراب پاش می کردم ولی با این قضیه کنار اومدم دیگه برام مهم نیست اصلا

2738

بنظرم ایشون بدون هیچ عمل و ...

سرمن یه سمساری قدیمی وشلوغ پلوغه که توش همیشه جنگه.بین امیدوناامیدی.بین خنده و گریه.بین رسیدن و نرسیدن.بین ولش کن و تو می تونی.توی سرمن همیشه هزارتا زن کولی دارن کل میکشن همیشه دونفردارن سر قیمت ی قاب عکس قدیمی چونه میزنن،همیشه یه بااحتیاط برانید داره قدم میزنه.دلم یه موزه ی قدیمیه.ی موزه ای که فقط یه نفررو برای دیدن داره.توی دل من نگاه توریخته رو درودیوار.توی دل من هواپره ازکشش افقی لبای تو.پر از بزن بریما.توی دل من همیشه هزارتا نظامی دارن یک صدا میخونن پایان شب سیه سپید است ...شاید برای همینه که من هیچوقت دختر عاقلی نبودم!به هر حال صبح میشه این شب 
کلن این بازیگرا و اینا همش عمل ولیفتو اینا هستن خودمون ساده ایم که باور میکنیم خوشگلای واقعی همی ...

صدرصد موافقم صدرصد 

من بعضی وقتا میگم باید بری تو روستا ها دنبال خوشگل بگردی هست تا خر خره تو کار دفن شده و لباس کثیف ولی خوشگلی از صورتش میباره بدون حتی یک ذره آرایش اینا خوشکلن 

2706