2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من چهرم شبیه هندیاس عمه هام همیشه بهم میگن هندی

خودمم پیش شوهرم میگم من ایشواریام  

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
2728
ابروهاش تا به تاست😐

تابه تانیست یکی روانداخته بالا

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
2738

من موندم این خوشگلا چطور چشم نمیخورن.حالا ما بخودمون میرسیم یجامون ناقص میشه از فرداش.

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

دوسش دارم و عااااااشقشم چون شبیهشم 😌

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها چند روز پیش یه جایی توی همین بحث های جنجالی زیبایی یه دفعه یه آقایی یه جمله ای گفت که قبلا هم خوب شنیده بودم ولی یه دفعه تمام وجودم به لرزه دراومد  خیلی چند روزه به فکر فرو رفتم گفت"عاقبت خاک گل کوزه گران خواهی شد" الان چند روزه هر چی توی آینه نگاه می کنم یا یه چیز و شخص زیبا می بینم این جمله اون آقا و این آیه "کل من علیها فان ، همه چی فانی است " رو با خودم تکرار می کنم اصلا یه حالی هستم عکس های پیری ثریا اسفندیاری ،سوفیا لورن و.. رو می بینم میگم دیگه از اینا که زیباتر نیستیم ،کل من علیها فان،

2706